kocam ve sevgili oyunu

elif21

Üye
Üye
kocam ve sevgili oyunu
bayanlar bana yardım edin ya eşim sürekli oyun oynuyor bende dogal olarak artık bunaldım :mad::mad::mad:işten gelir elini yüzünü yıkar hemen oturur ben sofrayı hazırlayana kadar akşam yemekten sonra tekrar ve gece 12 ye kadar devam eder. Lütfen zekice ve güzel fikirlerinize ihtiyacım var ben bu durumda ne yapmalıyım:grev:

evlat edinmek.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bunun dışında birlikte birşeyler yapmayı öner, baktın olmuyor otur sen de onunla birlikte oyna, bir zaman sonra seninle birlikte zaman geçirmekten zevk aldığını farkedecektir :D:D

Bunun dışında birlikte birşeyler yapmayı öner, baktın olmuyor otur sen de onunla birlikte oyna, bir zaman sonra seninle birlikte zaman geçirmekten zevk aldığını farkedecektir :D:D
canım senin dedigin gibi yaptım yani onunla beraber oynadım oyun hakkın da sorular sordum çok şaşırdı hayır ya sen böyle ilgilenmezdin dedi şimdi ne olduda ilgileniyosun dedi; bende nebiliyim öyle dikkatimi çekti bana ögret dedim ya inanmazsın ama saatlerce oynadık:zonked: kafayı yedim ben sıkıldım o pes etmedi yeter sıkılmadın mı hiç dedim adamda tık yok:almi:

Geri