gebe
  1. elif21

elif21 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    18

kocam ve sevgili oyunu

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında elif21 tarafından paylaşıldı.

bayanlar bana yardım edin ya eşim sürekli oyun oynuyor bende dogal olarak artık bunaldım :mad::mad::mad:işten gelir elini yüzünü yıkar hemen oturur ben sofrayı hazırlayana kadar akşam yemekten sonra tekrar ve gece 12 ye kadar devam eder. Lütfen zekice ve güzel fikirlerinize ihtiyacım var ben bu durumda ne yapmalıyım:grev: evlat edinmek.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Aralık 2016
    TİTAN bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Dikkatini çekeceksin elif, başka çaresi yok :oppucuk:

karakuzu bunu beğendi.
  3. elif21

elif21 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    ya ben birazda kendiliginden olsun istiyorum mesela iki gündür hastayım grip olmusum adam oturmuş oyun oynuyor olacak işmi bu şimdi ya

4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Gripsin elif, yatalak hasta değil :D:D Beyler bu konularda daha rahat, bayanlar kadar hassas değil :) O yüzden sen ilgi çekmeye bak ;)

karakuzu bunu beğendi.
  5. elif21

elif21 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    mesela ne gibi ilgi konuyu biraz daha açarmısın

6. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Valla elif, hergün olağan halinden farklı ol yeterli :D:D

7. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bunun dışında birlikte birşeyler yapmayı öner, baktın olmuyor otur sen de onunla birlikte oyna, bir zaman sonra seninle birlikte zaman geçirmekten zevk aldığını farkedecektir :D:D

karakuzu bunu beğendi.
  8. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    bi gecelik giy evde gez sende onla oyna sonrada yat uyu hahaha müstehak arada böle şeler erkeklere :D:D

9. NUTA

NUTA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    62
    Ödül Puanları:
    178
    ben kavga ede ede bıraktırdım valla :D her yolu denedım olmadı baktı sureklı tartısıoz bıraktı :D

10. elif21

elif21 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    canım senin dedigin gibi yaptım yani onunla beraber oynadım oyun hakkın da sorular sordum çok şaşırdı hayır ya sen böyle ilgilenmezdin dedi şimdi ne olduda ilgileniyosun dedi; bende nebiliyim öyle dikkatimi çekti bana ögret dedim ya inanmazsın ama saatlerce oynadık:zonked: kafayı yedim ben sıkıldım o pes etmedi yeter sıkılmadın mı hiç dedim adamda tık yok:almi:

11. elif21

elif21 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    kavga etmek istemiyorum o yuzden o yöntemi denemek işime gelmiyor:D

12. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Tamam işte devam et sen de :D:D

13. elif21

elif21 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    özgül oda güzel bi yöntem ama o işten ben zaralı çıkmazmıyım sence sonra iş bittimi tekrar oyuna:D

14. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    oda senin iradene kalmış he kocamdan önce ben giyinir onun üstüne atlarım diyosan adam alacağını alıp tekrar oyun oynar ama sen süründürüp yatar uyurum diyosan ozaman kocan senin peşinden koşar.sen kendin için yapıyo gibi davran unut onun varlığını o çabalasın :)

15. elif21

elif21 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    valla kafayı yerim ya benim gözlerim agrıdı o hala o diyoki dur şu bölümü geçelim şu savaşı kazanalım falan falan :uykucu:

kocam ve sevgili oyunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgİlİnİzİ Veya Da Kocanizi Telefona Nasi Kaydedİyorsunuz

Sevgİlİnİzİ Veya Da Kocanizi Telefona Nasi Kaydedİyorsunuz

sevgilinizi telefona nasıl kaydedersiniz sevgilini telefona nasıl kaydedersin sevgilimi kaydedeyim sevgiliniz telefonda ne diye kayıtlı sevgiliyi kaydedersin ;.IIIIIIIIIIIIIIIMMMMMMMMMMM;.SEVGİLİNİZİ YADA KOCANIZI TELEFONA NASI KAYDEDERSİNİZ:D
  2. Oyun ve Oyuncak

Oyun ve Oyuncak

kum kazma oyunları kum kazma oyunu Çocuk Gelişiminde Oyunun Yeri ve Oyuncak Seçimi Oyun; çocuğun çevresinde olup bitenleri öğrenme yöntemidir, çocuğun işidir. Oyun, çocuğun gerilimden kurtulmasını ve biriktirdiği enerjisini boşaltmasını sağlar. Bu enerjinin boşaltılmaması, çocuğun alıngan ve içe dönük bir yapıya sahip olmasına neden olabilir. Oyun yoluyla çocuktaki saldırganlık dürtüsü...
  3. Çocuk Gelişimi ve Oyun

Çocuk Gelişimi ve Oyun

Çocuğumuz oyun oynarken şimdi sırası değil diyor muyuz? Oyuncaklarını hemen toplamasını söylüyor muyuz? Oynadığı oyunu aşağılıyor muyuz? Çocuk için oyun eğlenceden çok bir iştir. Oyunun çocuğuma ne faydası var?Oyun çocuğun ileriki yaşamında karşılaşacağı her türlü güçlüğün bir provasıdır. Aslında çocuklar oynadıkları oyunlar ile kendilerini ileride karşılaşacakları durumlar ve işler için...
  4. Ispanak Ve Kocalar

Ispanak Ve Kocalar

bunlarda kocadan kocaya değişen cevaplar sizin tercihiniz kac numarali koca tipi olurdu? ISPANAK VE KOCALAR Kadin aksam isten çikar, Çocugu yuvadan alir, Markete geçer ispanak alir, Kostura kostura eve döner, Çocugu soyar elini yüzünü yikar, Kendi üstünü degistirir, Mutfaga kosar... Bi yandan ispanaklari yikar bi yandan çocugun sorularina ve ihtiyaçlarina cevap verir. Bi yandan...
  5. Kocanızı sevgilinizi romeo'ya dönüştürün

Kocanızı sevgilinizi romeo'ya dönüştürün

Kur yapma döneminde tam bir prens hatta Romeo gibi davranan erkek evlenince birden kurbağaya döner... Aşk dolu sözler, romantik yemekler bitmiştir, TV başından kalkmaz, konuşmaz, eskiden gözününüzün içine bakan adam, sizi artık görmez olur. Peki ne yapmalı da onu tekrar prense çevirmeli. İşte formüller: Bir araştırmaya göre, kadınların yüzde 22'si ilişkileriyle ilgili şöyle düşünüyor:...

Sayfayı Paylaş