gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kocama aşk sözleri mesajları şiiri yazmak istiyorum.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben kocama aşığım :D:D iyide bizene diyeceksiniz biliyorum. Ben kocama aşk sözleri mesajları ve şiirleri yazmak istiyorum. Bu konuda da beceriksizim kabul ediyorum. Bari dedim hani güzel sözler vs var ise yada mesajlar sizden sizin yazacağınız özgün ve daha önce duyulmamış harika sözleri ben yazıyormuş gibi yazayım :D:D ha ne dersiniz bu dediğim olayda bana yardımcı olabilecek bi melek var mı ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Eşinize olan aşkınızı ifade etmenizde faydalı ve etkili olacak olan, sitemizde ki En güzel aşk sözleri ve mesajları konumuzdan fikir alabilir ya da beğendiğiniz msjlardan faydalanabilirsiniz arkadaşım.

3. angel_blue

angel_blue Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    internete bak bencede ama mutlaka senı ona soyledıgın be esının cok begendıgı soz yada kelımecıkler vardır.onlara ofak yapıskanlı kagıtlara yaz ve yatak odanızdakı aynanın kenarına yapsıtır bence

Kocama aşk sözleri mesajları şiiri yazmak istiyorum. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İslama göre sevg aşk mesajları şiirleri

İslama göre sevg aşk mesajları şiirleri

Aşk dediğin ya 'tan gelmeli, ya için olmalı, ya da 'a ulaştırmalı; yoksa yerle bir olmalı. Aşk "sevgi" boyutuna ulaşmıyorsa, adı batmalı… Sevgi ki, 'ın varlıkları yaratmasındaki yegâne gayesi. Sevgi ki u Teâlâ'nın, kullarına yerleştirdiği en güzel hediye. O'ndan gelen ve ona dönecek olan en anlamlı duygu…" "Saklarım gözümde güzelliğini,Her nereye baksam sen varsın...
  2. Kocama doğum günü mesajları ve sözleri göndermek istiyorum.

Kocama doğum günü mesajları ve sözleri göndermek istiyorum.

Kızlar benim kocamın bugün doğum günü, ona doğum günü mesajlarımı göndersem yada bir hediye mi alsam nasıl bir süpriz yada süprizleri yapsam karar veremedim. bana güzel bir msj vs yazmanız mümkün mü sevinsin garip :D:D Yani garip derken ismi Garip yanlış anlamayın yoksa garip değil kocam :D:D:D
  3. 2012 Kocam İçin Güzel Sözler Mesajlar

2012 Kocam İçin Güzel Sözler Mesajlar

Kocam İçin Sözler 2012 Kocam İçin Sözler Kocam İçin Güzel Sözler Sizin olduğunuz kadar eşinizin de güzel sözler duymaya ihtiyacı var melekler :) Biz de bunu düşünerek, eşlerinize söyleyebileceğiniz güzel sözleri biraraya getirdik. İşte eşlerinize güzel sözler :) Bir genç kız evlendiği zaman birçok erkeğin ilgisini, tek bir erkeğin ilgisiyle değiş tokuş eder. (HELEN ROWLAND)...
  4. Platonik Aşk Mesajları istiyorum

Platonik Aşk Mesajları istiyorum

Platonik aşk yaşamış olan arkadaşlarım var mı bilmiyorum aranızda ama ben ne yazık ki platonik bir aşığım evet ne yazık çok yazık çok acı:S Sizden Platonik Aşk Mesajları yazmanızı rica ediyorum belki bu msjlar sayesinde aşkımı görebilir ya da ona aşık olduğumdan şüphelenebilir:S
  5. Ramazan Mesajları Güzel Sözler istiyorum

Ramazan Mesajları Güzel Sözler istiyorum

Merhaba arkadaşlar ben sizlerden mümkünse bir zahmet Ramazan Mesajları Güzel Sözler yazmanızı rica ediyorum. Oruç ayında sevdiklerimize gönderebileceğiniz Ramazan Mesajları Güzel Sözler olursa sevinirim.

Sayfayı Paylaş