Kocama doğum günü mesajları ve sözleri göndermek istiyorum.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar benim kocamın bugün doğum günü, ona doğum günü mesajlarımı göndersem yada bir hediye mi alsam nasıl bir süpriz yada süprizleri yapsam karar veremedim. bana güzel bir msj vs yazmanız mümkün mü sevinsin garip :D:D Yani garip derken ismi Garip yanlış anlamayın yoksa garip değil kocam :D:D:D

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Öncelikle eşinizin doğum gününü kutluyor ve eşiniz için, size en güzel 2011 doğum günü msjlarını sunuyoruz arkadaşım:)

3. angel_blue

angel_blue Üye

ben yaptıgımı soylıyım akşamıcın guzel bı pasta yaptırdım klasık ve eve geldıgınde mutfağa sokmadım.Daha oncekı resımlerımızden bırkactane begendım.buyukboy olarak bırını yaptırdım resmın yan tarafınada kucuk kucuk sectıgım dıger resımlerı koydular.guzel bıde cerceve...cok begendı...gerısı sana kalmıs

Kocama doğum günü mesajları ve sözleri göndermek istiyorum. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kocama aşk sözleri mesajları şiiri yazmak istiyorum.

Kızlar ben kocama aşığım :D:D iyide bizene diyeceksiniz biliyorum. Ben kocama aşk sözleri mesajları ve şiirleri yazmak istiyorum. Bu konuda da beceriksizim kabul ediyorum. Bari dedim hani güzel sözler vs var ise yada mesajlar sizden sizin yazacağınız özgün ve daha önce duyulmamış harika sözleri ben yazıyormuş gibi yazayım :D:D ha ne dersiniz bu dediğim olayda bana yardımcı olabilecek bi melek...
  2. kocama en güzel doğum günü mesajları en güzel hediye bence

Kızlar az öncede konu açmıştım kocama doğum günü mesajları için yada hediye vs diye düşündüm de en iyisi kocama en güzel doğum günü hediyesi güzel bir mesaj olacak diye düşünüyorum. Bunu telefondan yapmayacam ama güzel bir yemek ve bir şeyin içinde güzel bir mesaj yazacam bence süper olcak. Ta işte ne yazacağım bana mesaj gönderir misiniz yazar mısınız. Hadi öptüm sizleri kocaman mucux
  3. En güzel Doğum günü Sözleri,Doğum günü Mesajları lazım bana

En güzel Doğum günü Sözleri,Doğum günü Mesajları arıyorum ben. bir yıllık evliyim ve canımın içi kocamın hayatımın anlamı olan adamın doğum günü geliyor ona belki slayt yaparım belkide ikimizin resimlerinin üzerine güzel bir doğum günü sözleri yazarım diye düşündüm bu yüzden sizden En güzel Doğum günü Sözleri,Doğum günü Mesajları istiyorum kızlar.
  4. Sevdiklerinize En Şahane Doğum Günü Mesajları Sözleri

En Anlamlı Doğum Günü Mesajları En Güzel Uzun Doğum Günü Mesajları Sevgili melekler, cep telefonları yaygınlaştığından beri her işimizi mesajlarla halleder olduk. Artık kimse telefon açıp hal hatır sormuyor ama birbirinden güzel telefon mesajları ile gönüller alınıyor. Bu yazımızda da sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz en anlamlı doğum günü mesajları sizlerle paylaşmak istiyoruz :)...
  5. 2013 Sevgililer Günü Sözleri ve Mesajları

bu yazı 2013 sevgililer günü sözleri ve mesajlarına yer vermektedir. 14 Şubat Sevgililer gününe özel en yeni ve romantik aşk sözlerini sizler için paylaşıyorum. Sizde sevgilinize, aşkınıza günün anlam ve önemini vurgulayan aşk dolu sözlerden oluşan mesaj göndermek istiyorsanız sizler için birçok seçenekler sunarak, romantik sözlerimize geçiyorum. ♥Seninleyken Kısa Süreli Zamanlarımızda uzun...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. eşime doğum günü mesajı

,
  2. kocama doğum günü mesajı

,
  3. kocaya dogum gunu mesajları

,
  4. kocaya doğum günü mesajı,
  5. eşime doğum gunu sozleri,
  6. kocama doğum günü mesajları,
  7. kocama dogum günü sözü,