gebe
  1. AySn87

AySn87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    0

kocama süpriz...

Konu, 'Deneme Odası' kısmında AySn87 tarafından paylaşıldı.

kızlar eşimin doğum günü ve evli olark kutlayacağımız ilk doğum günü..nasıl bi sipriz yapabilirim bana yardım edin lütfennn.

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Meleklerimiz bu konuda sana yardımcı olacaktır eminim. Eniştemizin doğum gününüde kutlarım..
    Güzel bir akşam yemeği hazırlayabilirsin. Birde ne bilim ufak bir hediye.. Kol saati olabilir mesela:)

3. AySn87

AySn87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim belencim ama şöle bi sorun var bende çalışıyorum ve beni eşim işten alıyo..yani ona yemek hazırlama gibi bi şansı olmuo :(

4. AySn87

AySn87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    yokmu fikri olan???

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yemek olayını, dışardan çözebilirsin :) Ya onu dışarı yemeğe çıkartarak ya da dışardan yemek sipariş ederek:) Hediye konusuna gelince, ikinizin güzel bir resmini ya da düğün resminizi, bir tişörte bastırabilirsin:) Ya da tişörtün üzerine "Seni Çok Seviyorum, Canım Kocam" yazdırabilirsin :)
    İşyerinde ikinizin sevdiği romantik bir şarkıyı, yine kendi resimlerinizle flaş video yapabilir, eve gidince de cd'yi oynatabilirsin:) O şarkı eşliğinde dans edersiniz kim bilir:D:D

Hiç olmadı, almak istediği en çok sevdiği birşeyi alabilirsin ona :)

Yaratıcılığını kullan işte :D:D

Eşinin doğum gününü kutluyor, sağlıklı ve başarılı yeni bir yaş diliyorum:)

Dilerim eşininde, seninde, her yaşınız sağlıkla ve aşkla geçer canım :)

6. AySn87

AySn87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    çok saol *****.. aklıma bişiler geldi ama,ona aşkımı anlatıyım kendimi kameraya çekiyim.cd yapıyım,iş yerine kargoyla gönderiyim..akşamda onun ailesi benim ailem bizim eve toplayım(tabi onun haberi olmayacak) kapıdan içeri girince herkes süprizzz die bağırsın :)

7. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    inşallah geç kalmamışımdır ilk doğum günüyse bence baş başa olun iki kişilik sinema sürprizi var istersen sana özel mesaj olarak adını atayım bir incele belki cazip gelebilir benim çok hoşuma gitmişti

8. AySn87

AySn87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim cnm ama ben ankaradayım :(

kocama süpriz... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Süpriz Mumlar

Süpriz Mumlar

mum çeşitleri yapılmış süprizler Süpriz yumurta olurda süpriz mum olmazmı olur tabiki :D:D Bu mumlar gerçekten süpriz mum çünkü mum eridikçe mumun içideki demirden yapılmış heykeller ortaya çıkıyor...
  2. Süpriz Ayrılık

Süpriz Ayrılık

demet akalın ibrahim kutluay ayrılığı demet akalın ibrahim kutluay ayrıldı neden ayrıldı neden ve Bu ne hız Demet bir gün önce evlilik kararı alıp ertesi gün ayrılık kararı alıyorsun valla yetişemiyoruz artık :D:D Ocak ayında evleneceklerini açıklayan Demet Akalın ve Önder Bekensir ani bir kararla ayrıldı. Demet Akalın, Önder Bekensir aşkı bomba gibi düşmüştü magazin dünyasına. 2010'un...
  3. Süpriz aşk

Süpriz aşk

Bu sessizliği bozansa pop müziğin sevilen ismi Gökhan Özen oldu. Bir arkadaş grubunda tanışan ve flört etmeye başlayan Sevigen ile Özen, geçtiğimiz hafta tatil için birlikte Paris’e gidince sürpriz aşk ortaya çıktı. İkilinin yaklaşık 8 aydır birlikte olduğu ortaya çıktı.
  4. süpriz nikah:)

süpriz nikah:)

nikah süprizleri Zeynep Casalini’nin fotoğraf sanatçısı Raşit Algül’le ilişkisi biliniyordu. Fakat Casilini 4 Ağus-tos’ta Bodrum’da Begonvil Restaurant’ın sahibi Tahsin Berk’le evlendi. Casalini artık Bodrum’da yaşayacağını söyledi. Allah mesut eder inşallah:) biraz şaşırtıcı olsada eleştirmeye gerek yok bence, aşk bu... bize mutluluklar dilemek yakışır.. evlilikleri daim olur inşallah...

Sayfayı Paylaş