kocama süpriz...

AySn87

Yeni Üye
Üye
kocama süpriz...
kızlar eşimin doğum günü ve evli olark kutlayacağımız ilk doğum günü..nasıl bi sipriz yapabilirim bana yardım edin lütfennn.

Meleklerimiz bu konuda sana yardımcı olacaktır eminim. Eniştemizin doğum gününüde kutlarım..

Güzel bir akşam yemeği hazırlayabilirsin. Birde ne bilim ufak bir hediye.. Kol saati olabilir mesela:)

teşekkür ederim belencim ama şöle bi sorun var bende çalışıyorum ve beni eşim işten alıyo..yani ona yemek hazırlama gibi bi şansı olmuo :(

Yemek olayını, dışardan çözebilirsin :) Ya onu dışarı yemeğe çıkartarak ya da dışardan yemek sipariş ederek:) Hediye konusuna gelince, ikinizin güzel bir resmini ya da düğün resminizi, bir tişörte bastırabilirsin:) Ya da tişörtün üzerine "Seni Çok Seviyorum, Canım Kocam" yazdırabilirsin :)

İşyerinde ikinizin sevdiği romantik bir şarkıyı, yine kendi resimlerinizle flaş video yapabilir, eve gidince de cd'yi oynatabilirsin:) O şarkı eşliğinde dans edersiniz kim bilir:D:D

Hiç olmadı, almak istediği en çok sevdiği birşeyi alabilirsin ona :)

Yaratıcılığını kullan işte :D:D

Eşinin doğum gününü kutluyor, sağlıklı ve başarılı yeni bir yaş diliyorum:)

Dilerim eşininde, seninde, her yaşınız sağlıkla ve aşkla geçer canım :)

çok saol rüyam.. aklıma bişiler geldi ama,ona aşkımı anlatıyım kendimi kameraya çekiyim.cd yapıyım,iş yerine kargoyla gönderiyim..akşamda onun ailesi benim ailem bizim eve toplayım(tabi onun haberi olmayacak) kapıdan içeri girince herkes süprizzz die bağırsın :)

inşallah geç kalmamışımdır ilk doğum günüyse bence baş başa olun iki kişilik sinema sürprizi var istersen sana özel mesaj olarak adını atayım bir incele belki cazip gelebilir benim çok hoşuma gitmişti

Geri