gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Kocamı ölü Ilan Edin De Miras Gelsin!!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Kocamı ölü ilan edin de miras gelsin ABD’nin Nevada eyaletinde 3 Eylül’de küçük bir uçakla kaybolan ve bir türlü bulunamayan maceracı Steve Fossett’ın eşi, miras işlemlerinin başlatılmasını talep etti.

Eşinin resmen ölü ilan edilmesini isteyen Peggy Fossett “Yasımız devam ediyor. Ancak öldüğünü kabul etmeliyiz” dedi. Fosset’ın serveti 50 milyon dolar.

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kocamı ölü Ilan Edin De Miras Gelsin!!
    böle para icin evlenenlere miras icin kocalrin ölmesine sevinen insanlara sinir oluyorum,insan uzulur kocasini arar oda miras talep etmis yazikya,
    tskler paylasim icin canm

Kocamı ölü Ilan Edin De Miras Gelsin!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ölüm gelince!

ölüm gelince!

Ey Azrail, gözlerim fersiz, sözlerim yersiz, Ecelim gelir gelmez, yakaladın habersiz! Keşke birkaç yıl önce, bir haber gönderseydin, Rüyalarıma falan bir kez giriverseydin. Mal mülk sevdası ile dünyadan kopamadım, Çok özür diliyorum, hazırlık yapamadım. Alamadım yanıma para pul, ne de bavul, Uyudum horul horul, ne zil duydum, ne davul. Yaşım yetmiş olsa da, kanım hep fıkır fıkır, Bu...
  2. ölü gelin!!!

ölü gelin!!!

Viktorya döneminin baskı altındaki küçük, kasvetli bir kasabasında, iki utangaç gencin, daha önce hiç karşılaşmadıkları halde, evlenmelerine karar verilmiştir. Kaba, sonradan görme, (Tracey Ullman ve Paul Whitehouse tarafından seslendirilen) konserve balık tüccarları Nell ve William Van Dort hep yüksek sosyeteye girebilmeyi düşlemişlerdir. Ne var ki, maddi açıdan noksan olmasalar da,...
  3. Miras

Miras

Mirasa konmak yeni iş girişimlerine atılacağınızı ve başarılı olacağınızı işaret eder. Mirasa konmak yeni iş girişimlerine atılacağınızı ve başarılı olacağınızı işaret eder. Olduğu gibi çıkabilir.Rüyanizda bir akrabanizdan büyük bir mirasa kondugunuzu ve elinize çok para ve mal geçtigini görmek, yakinda hafif bir kaza atlatacaginiza isarettir. Baska bir yakininizin mirasa kondugunu görmek,...
  4. Msn hesabınızı ölünce miras bırakabilirsiniz

Msn hesabınızı ölünce miras bırakabilirsiniz

Daha neler çıkacak bakalım :) Haberimize geçelim buyrun ; Ölünce MSN hesabınıza ne olacak? MSN hesabının, resimlerin ya da blog yazılarının sahibi olan kişi öldü, peki ya sonra.. Örneğin bir MSN hesabının, resimlerin ya da blog yazılarının sahibi olan kişi hayata veda ettiğinde, bu kişinin internette yayınladığı materyaller ne oluyor? MİRAS BIRAKABİLİRSİNİZ Olaya hukuki açıdan...
  5. Ölü gelin

Ölü gelin

ğğğğ ğğğğğ ölü gelin resimleri ölü gelin resmi fotoları

Sayfayı Paylaş