gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Kocana mukayyet ol

Konu, 'Karikatürler' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Napsin kadinlar artik :zuha:

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kocana mukayyet ol
    :zuha: kadınlardan korkulur valla

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kocana mukayyet ol

yazık bıktıklarına .....yöntem harıka...emegıne saglık

Kocana mukayyet ol konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'Karım Anne Oldu Kocasını Unuttu'

'Karım Anne Oldu Kocasını Unuttu'

annem karım oldu Karım anne oldu kocasını unuttu Ben bir KADINla evlendim. (miştim) Kadınım anne oldu. Olanlar o zaman oldu. Karım çok değişti. Hepimiz değişiyoruz doğru, hemen kükremeyin. Ben de onun evlendiği adam mıyım derseniz... Değilim. Baba oldum. Hayata bambaşka bakıyorum. Korkularım var. Sorumlulukların en ağırı var üzerimde. Eskisi...
  2. Bir dediğinizi iki etmeyen kocanız olsun ister misiniz

Bir dediğinizi iki etmeyen kocanız olsun ister misiniz

Sorunlar evlendikten sonra aynı evde yaşamaya başladığında başladı değil mi? Ortalıkta gezinen çıkarılıp fırlatılmış çoraplar, internette bitmeyen surf seansları, sürekli evde toplaşıp maç izleyen arkadaşlar. İşte kocanızı eğitmenin püf noktaları... Bunaldınız mı?.. Ne yapacağınızı, bu kaostan nasıl çıkacağınızı bilemez halde iseniz biri bir çözüm yolu buldu. Evin orasına burasına dağılmış...
  3. Zengin Kocamı?

Zengin Kocamı?

Soru basit. Zengin kocamı,yoksa durumu idare edicek şekilde iyi olan kocamı :) sizi mutlu eder?
  4. Bir dediğinizi iki etmeyen, itaatkâr bir kocanız mı olsun istiyorsunuz? BUYRUN :)

Bir dediğinizi iki etmeyen, itaatkâr bir kocanız mı olsun istiyorsunuz? BUYRUN :)

İşte Tempo’dan ABD’li Amy Sutherland’in 4 adımda başarıya ulaşan yöntemi. Evin orasına burasına dağılmış kirli çamaşırlardan… Bir omlet uğruna muharebe alanına çevrilmiş mutfak manzaralarından… Randevu yerine sanki Yemen’den geliyormuşçasına geç kalmalardan… Anahtardan dosyaya, tıraş losyonundan cep telefonuna kadar ne kaybedilse, sizi sorumlu tutan tavırlardan… Uzun lafın kısası, tertipten,...
  5. kocama süpriz...

kocama süpriz...

kızlar eşimin doğum günü ve evli olark kutlayacağımız ilk doğum günü..nasıl bi sipriz yapabilirim bana yardım edin lütfennn.

Sayfayı Paylaş