gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

kocanız eskidimi size bir öneri

Konu, 'Komik Resimler' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

[​IMG] EN uygun :Dancing_furious:çöpe atın şekilde görüldüğü gibi

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: kocanız eskidimi size bir öneri
    ayyy harikaaa bişeee buuu :) iyii fikirr yaaa :p

kocanız eskidimi size bir öneri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelin siz bişeyler önerin

gelin siz bişeyler önerin

sevgili mm sakinleri bir süredir bu sitedeyim yanlız burda bişeylerin eksik olduğunu hissediyorum açıkçası bu eksikliyin ne olduğunu çözmüş dyilim burda sayılı bir kaç arkadaşın dışında aktif olan üye sayısı çok az demekki bişeyler eksik yada yeterli deyil kendi adıma ben bu siteyi çok seviyorum burdaki dostluğuda seviyorum madem burası bizim sitemiz o halde el birliğiyle burayı dahada...
  2. makyajımı nasıl uzun süre koruyabilirim diyorsanız size bir kaç öneri..

makyajımı nasıl uzun süre koruyabilirim diyorsanız size bir kaç öneri..

çatlakları kapatan fondoten biotherm base magic makyajım hemen silinmesin, rujum kaybolmasın diyorsanız .. makyajınızın ilk yaptığıınız gibi taze düzgün ve pürüzsün olmasını istiyorsanız, işte size bazı püf noktalar!!!! 1. Stick fondötenler sivilce izlerini daha iyi kapatır ve uzun süre etkisini korur. Daha dayanıklı bir makyaj için ten rengine uygun stick bir fondötenle makyajının bazını...
  3. Bizden size Gözaltı Torbaları İçin Bir Kaç Öneri

Bizden size Gözaltı Torbaları İçin Bir Kaç Öneri

Gözaltı Torbaları nasıl geçer Gözaltı Torbaları İçin Öneriler Yılların alıp götürdüklerinin yerine verdiği ve kadınların büyük sorunu olan gözaltı torbaları için yapılması gerekenler nelermiş, bu yazımızda hepbirlikte öğreniyoruz Melek'ler. Çünkü bu yazımızda genç görünmek için sizlere gözaltı torbaları için öneriler sunuyoruz :) 1. Göz torbalarına neden olan en önemli etken göz...
  4. Meleklerim Bebeksi Bir Cilt İçin Sizlere 7 Öneri....

Meleklerim Bebeksi Bir Cilt İçin Sizlere 7 Öneri....

Bebeksi Cilt İçin 7 Öneri Bebeksi Cilde Sahip Olmak İçin 7 Adım Doğdu beslenmek düzenli uyumak meyve sebze bol tüketmek...Makyajımızı temizlemeden uyumamak temiz ve bebeksi bir cilt için önemli bazı şeylerdir...Bakalım bunların yanında cildimizi bebeksi gösterecek olan 7 adım neymiş.... Bebeksi bir cilt için sadece 7 adım Doğru beslenme ve yaşam tarzı güzelliğin diğer adıdır....
  5. İdrar Yanmanız Varsa İşte Size Bir Öneri....

İdrar Yanmanız Varsa İşte Size Bir Öneri....

İdrar Yanmasını Önleyen Sebze İdrar Yanmasını Ne Önler İşte pazı sebzesinin yararları arasıda idrar yanmasını önleyen bir etkisi varmış....Pazı yaprağı hepimiz biliriz ki ıspanağı andırır..Ve pazının dolması cok lezzetli olur....İşte pazı sebzesinin idrar yanmasını nasıl önler bakalım... İdrar yanmasını önleyen sebze Ispanak kadar faydalı olan pazının içerisinde, bol miktarda A, C...

Sayfayı Paylaş