gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Kocanız fazla bilgili olursa

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Karikoca birlikte tatile cikarlar. Gittikleri yerde kamp kurarlar. Tatillerinin ikinci gununun aksami guzel bir yemek yiyip uykuya dalarlar. Birkac saat sonra kadin uyanir ve kocasini da uyandirir.Adam uyku sersemidir;
    guzel bir ruyadan uyandirildigi icin de biraz kizgindir: "Ne oldu?Ne
    istiyorsun?" diye sorar.
    Yukariya bak ve bana ne gordugunu soyle.
    Adam gokyuzune bakar ve cevap verir:
    -"Bunun icin mi uyandirdin beni?.Baktim iste.
    Bir suru yildiz goruyorum,isil isil parlayan
    milyonlarca yildiz.
    Karisi tekrar sorar.Peki, bu sana neyi gosteriyor?
    Artik iyice uykusu kacan adam biraz dusunur ve
    cevap verir:
    eolojik olarak Allahin kudretini ve kendi acizligimizi goruyorum.
    Felsefi olarak, evrenin sonsuzlugunu ve onun karsisindaki onemsizligimizi
    goruyorum.
    Astronomik olarak galaksilerin,yildizlarin,gezegenlerin varligini goruyorum.
    Yildizlarin konumuna bakarak saatin 3 oldugunu
    goruyorum.
    Meteorolojik olarak da bugun havanin cok guzelolacagini goruyorum.
    Niye sordun bunu bana?
    Sana neyi gosteriyor
    Necati, cadirimizi calmislar!!!

Kocanız fazla bilgili olursa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kocadan arkadaş olur mu?

Kocadan arkadaş olur mu?

Duygusal gel-gitler yerini bir göl kadar durgun olan arkadaşlığa bırakmıştır. Peki gerçekten bir kadın eşiyle arkadaş olamaz mı? Hayır, erkeklerin barda aperatif alırken ligdeki son durum hakkında tartıştıkları ya da her cuma akşamı yaptıkları halı saha maçından sonra meyhanede yeni çıkan cep telefonundan söz ettikleri arkadaşlarını...
  2. Birden Fazla Evlilik Yapan Hanım Cennette Hangi Kocasıyla Olacak?

Birden Fazla Evlilik Yapan Hanım Cennette Hangi Kocasıyla Olacak?

ahirette evlilik ölen bebeklerin ahiretteki yeri cennet hanım ölen bebekler cennete 4 büyük kadın – Dünyada iken başından birkaç nikah geçen bir hanım Cennette bu beylerinden hangisiyle birlikte olacak? – Efendim, önce Cennetin özelliğini hiç unutmamak gerekir Bu özellik unutulursa bir çok sorunun cevabı da verilemez O özellik şudur: Cennet eksiksiz mutlululuk yeridir Cennete giren insan...
  3. Birden Fazla Gebelik  Nasıl Olur ?

Birden Fazla Gebelik Nasıl Olur ?

gebelik, nedir, ikiz bebek, çoğul gebelik, ne demektir, nasıl anlaşılır, hakkında bilgiyi buradan bulabilirsiniz Çoğul gebelikler hakkında siz meleklere bilgiler vermek istiyorum.. Çoğul gebelikler karşısında duyulan korku ve hayranlık belki de insanlık tarihi kadar eskidir. Her dönemde, çoğul gebeliklerdeki bebek sayısı arttıkça duyulan ilginin derecesinde artmaktadır. Özellikle son...
  4. Evham Kadınlar da Daha Fazla Olur

Evham Kadınlar da Daha Fazla Olur

evham, kadin, psikolog, hastalik, titizlik konularini incelemektesiniz Sevgili Melekler, Psikolog Tülay Durlanık Evham hastalığı hakkında sunduğu bilgilendirem toplantısında, Evham özellikle bayanların mustarip olduğu bir hastalık ve titizlik ile şüphe hastalığın en belirgin özellikleri dedi. Hamburg`da düzenlenen Evham konulu etkinlikte Psikolog Tülay Durlanık, Takıntı ve takıntının...
  5. tefriciye 4444'ten fazla okunursa ne olur ?

tefriciye 4444'ten fazla okunursa ne olur ?

Melekler, tefriciye genelde 4444 tane okunur ama mesela okurken şaşırsak ta fazla okusak ne olur, kabul olmaz mı dualar ?

Sayfayı Paylaş