gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kocanızı başka bir kadınla yakarlasanız ne yaparsınız?

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

"Şunu yaparım, bunu yaparım" diye önceden konuşmak aslında bana göre yanlış. Çünkü o anki duruma göre ne yapılacağı kesinlikle saptanamaz. Tabi bu benim nacizane fikrim... :) Sevgili Melek'ler, uluslararası bir araştırma yapılmış ve kadınlara "eşinizi bir başka kadınla yakalarsanız neyaparsınız" diye sorular sorulmuş. Şimdi gelelim o sorunun ülkelere göre değişlen cevaplarına Melek'lerim:)

İsveçli: Neyimi beğenmediğini sorarım.

Rus: Evi terk ederim.

Fransız: Sesimi çıkarmam, sevgilime gider beni teselli etmesini isterim.

İtalyan: Kadını vururum.

İspanyol: Kocamı vururum.

Yunanlı: Her ikisini de vururum.

Türk: Benim kocam yapmaz!

Türk kadını, yine herşyde olduğu gibi olaylara farklı bir gözle bakıyor :) Ne diyelim ALLAH kimseye yaşatmaz inşallah...

Peki bu konuda ki sizin kişisel cevabınız ne olur Melek'ler?

Kocanızı başka bir kadınla yakarlasanız ne yaparsınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aldatılan Kadın Ne Yapar

Aldatılan Kadın Ne Yapar

aldatılan kadın ne yapmalı aldatılan kadın ne yapar dinimizde yapmalı hamilelikte aldatılmak islamda meleklerım bakın neler yapmış..aldatılıdıgın duyuncaa.arabayı parçalamış.bence az yapmış ..ben olsamm arabayı degıl neyse yaaa..hıç kımse aldatılmayı haketmez.aldatan olursa da aynen boyle olur.buyrunn bakınn..
  2. Boşanmak Kocasından Ayrılmak İsteyen Kadın Ne Yapmalı ?

Boşanmak Kocasından Ayrılmak İsteyen Kadın Ne Yapmalı ?

boşanmak isteyen kadın boşanmak için ne yapmalı ayrılmak isteyen kadın ayrılmak için ne yapmalı kadının hakları Boşanmak Kocasından Ayrılmak İsteyen Kadın Ne Yapmalı, evi terk etmek isteyen kadın bunu nasıl düzgün bir biçimde yapmalı ve ev nasıl terkedilmeli ? Ayrılmak istiyorsanız bunları okumanızı tavsiye ediyorum. Evliliğiniz hakkında karar vermeden önce eşinizden en azından geçici olarak...
  3. Kocasından Korkan Kadın Ne Yapmalı ?

Kocasından Korkan Kadın Ne Yapmalı ?

Kanunlar Tarafından evden uzaklaştırılan eşler eve tekrar gelmek için kadına baskı yapabilir ve cana da kast edebilir. Kocasından korkan kadınlar bu durumda çıkış yolu arar. Bu durumda kanuni haklarınızı, kadın haklarınızı ve yapmanız gerekenleri biliyor musunuz ? Kocanızdan korkunuz varsa ve canınız tehlikedeyse eğer bunları yapın ! # Gerekirse evinizin kilidini değiştirin. # Evde...
  4. Kadın bir günde neler yapar?

Kadın bir günde neler yapar?

Melekler bu erkeklerin gözünde ne yapsak yaranamayız hep boş işlerle uğraşıyoruzdur onlara göre.. Kadın neler yapar bir gün boyunca süsü püsü, makyajı bir kenara bırakalım temizlik yönünden düşünelim. Bir kadın sabah kalktığında akşama kadar ne yapar ? Birde hikaye ekliyorum ; Tam sırası gelmişken :) Adam akşamüstü eve geldiğinde bahçenin karmakarışık olduğunu görmüş. Çocukları bahçede...

Sayfayı Paylaş