gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

kocanızı öldürmek mi istiyorsunuz? :)

Konu, 'Çöplük' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: kocanızı öldürmek mi istiyorsunuz? :)

kız Allah seni ne yapmasın emi alemsin enemycim iyide kocaları öldürürsek kocasız kalırız millet bulamıyo yok yok yazık kıymayalım bide akıl veriyon ha neyse genede aklımda bulunsun :) :)

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

yarabbim kız nerden buldun bunları kız allah kocişlerimizi başımızdan eksik etmeye eline sağlık canım

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

zaten zor buldum.ölduremem.ama benı sınır ettıgı an ılk yontemı denerım:):):)
    paylasım için saol

kocanızı öldürmek mi istiyorsunuz? :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acıyı görmek mi istiyorsun ?!

Acıyı görmek mi istiyorsun ?!

Acıyı görmek mi istiyorsun? Gözlerime bak! Dudaklarımda söyleyemediğim sana ait duyguları, Bana her fırsatta bıraktığın yokluğunun acısını fark edeceksin. O zaman anlayacaksın acının sende ne kadar masum durduğunu.Ayrı yetişmiş güllerin birbirine hasreti gibi, Umutla kurudum sensiz. Ve sen hiç gözlerime bakıp beni sevdiğini söyleyemedin. Oysa sırf bu kelime için kurduğum hayallerdi beni...
  2. Memur Bey kocam gizli hafiye mi?

Memur Bey kocam gizli hafiye mi?

:DYazık nelerle uraşıyo polislerimiz... 15 Aralık 2008 Pazartesi Emniyete gelen sorular polisleri güldürdü. Sorular arasında neler yok ki? Damadının huyunu suyunu merak edenler, aldatılmaktan kuşku edenler ve dahası... Emniyet Genel Müdürlüğü, 2004 yılında yürürlüğe giren Bilgi Edinme Kanunu kapsamında 35 bine yakın başvuru aldı. Bu süre içinde Emniyet’e birbirinde ilginç sorular da...
  3. Kocanızı Eğitmek İstiyor musunuz?

Kocanızı Eğitmek İstiyor musunuz?

kocanızı eğitmek için, yapılması gerekenler, davranışlar, ööneriler, tavsiyeler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Evlendikten sonra bütün meleklerin şikayetidir,eşlerin dağınıklığı,vurdum duymazlığı.Bazısı üstünü başını bir tarafa atıverir,bazısı banyodan bir çıkar sanki banyoda savaş çıkmış.Eğer siz de aynı dertlerden muzdaripseniz,aşağıda ki ABD'li...
  4. Kocasından boşanan kadın mehri geri vermeli mi

Kocasından boşanan kadın mehri geri vermeli mi

Kocamdan boşandım. Bu evlilikte verilen mehir vardı acaba melekler onu geri vermek zorunda mıyım ?
  5. Kocama aşk sözleri mesajları şiiri yazmak istiyorum.

Kocama aşk sözleri mesajları şiiri yazmak istiyorum.

Kızlar ben kocama aşığım :D:D iyide bizene diyeceksiniz biliyorum. Ben kocama aşk sözleri mesajları ve şiirleri yazmak istiyorum. Bu konuda da beceriksizim kabul ediyorum. Bari dedim hani güzel sözler vs var ise yada mesajlar sizden sizin yazacağınız özgün ve daha önce duyulmamış harika sözleri ben yazıyormuş gibi yazayım :D:D ha ne dersiniz bu dediğim olayda bana yardımcı olabilecek bi melek...

Sayfayı Paylaş