KOCANIZI SIZ SORUN BEN SÖYLİYİM BAYANLAR :)

belfu_merve

Yeni Üye
Üye
KOCANIZI SIZ SORUN BEN SÖYLİYİM BAYANLAR :)
Burcların iliskiniz ve evliliğiniz uzerındekı etkılerı neler?
Hangı burclar daha ıyı anlasıyor evlılıkte ?
Kocanızla burç uyumunuz ne ?
Hem eğlenelim hemde burçlar ne kadar doğru soylüyor görelim :)
Tek yapmanız gereken eşinizin ve sizin burcunuzu yazın :)

BURCLAR.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Öncelikle topiğin hayırlı olsun. Bereketli yorumlar dilerim. Sadece üyelerimiz değil, misafirlerimiz de sana soru soracaktır. Onları da ihmal etmezsen sevinirim mervecik ;)

Şimdi bana gelirsek :D:D Sevgili eşim aslan, bense naçizane yay:D:D Ne diyebilirsin bize :D:D

ilk benden :d eşim balık ben ikizler söyle bakalım merve :D
öyle bir ilişki olur ki hayatın boyunca bir daha yorulmaya halin kalmaz...her şey çok güzel gider,dünyanın en mutlu insanı olursun ama bir süre sonra boğulmaya,kendin olmaktan çıkmaya başlarsın.kendin olmamaya bile tamam dersin çünkü hastalık olmuştur senin için,gidemezsin,kaçamazsın.bu burçların ilişkisi yüksek bir kalede kaybolmaya benzer.Ancak Davranışlarınızı kestirmek zordur. Ama İkizler kadını bu alanda aşmak için hiç zorlanmayacaktır. İkiniz de sağlam bir kişiliğe sahipsiniz. İkiniz de güçlü bir öndere ihtiyaç duyuyorsunuz. Bunun için girdiğiniz ilişkilerde mutlu olamayacaksınız, ama tabii ki istisnalar kaideyi bozmaz. Fırtına gibi bir aşk serüveni için, size hiçbir şey engel olamaz. İkizler kadınını tavlamak için çok şansınız var, çünkü o sıradan olmayan insanları sever. Balık burcu erkeği olarak, onun değer verdiği bir gizemliliğiniz var. Sırlarınızı keşfetmek için her şeyi yapacaktır. İkizler kadını günlük yaşar. Sadece bulunduğu anı ve mekânı düşünür. Çok sevdiği özgürlüğünün bir kısmından vazgeçmeye ve bazı sorumluluklara mal olsa bile, aşktan korkmaz.

yay kadını ve Aslan erkeği karşılıklı olarak birbirlerine hayran olan ve birbirlerinin hatalarına aldırma yan bir çifttir.mukemmele yakin olarak adlandirilabilecek,tutku dolu bir iliskidir.bu iki burcun insani genel olarak ayni zevkleri paylasir,guzel bir uyum yakalamalari muhtemeldir.girdikleri ortamda dikkat cekmeyi basaracak kadar kendilerine guvenirler.saatlerce susmadan konusmayi basarabilirler.birbirleri için vazgeçilmez olabilirler.Yay burcu kadının en uç aşkı yakalabileceği tek burç erkeği aslandır.Arkadaşlıktan sevgili olmaya, sonra tekrar arkadaş olmaya geçebilir bu ikili. çünkü ne olursa olsun kopamazlar birbirlerinden. Birbirlerinin yerini kimse tutamaz bu kişiler için.

Moderatör tarafında düzenlendi:
İkizler kadını günlük yaşar. Sadece bulunduğu anı ve mekânı düşünür. Çok sevdiği özgürlüğünün bir kısmından vazgeçmeye ve bazı sorumluluklara mal olsa bile, aşktan korkmaz. Topigin icin teşekkür ler berfu. Benimde eşim balık bense ikizler. Başka ekliyebileceklerin varsa ben beklerim.

Geri