gebe
  1. belfu_merve

belfu_merve Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    3

KOCANIZI SIZ SORUN BEN SÖYLİYİM BAYANLAR :)

Konu, 'Burçlar' kısmında belfu_merve tarafından paylaşıldı.

Burcların iliskiniz ve evliliğiniz uzerındekı etkılerı neler? Hangı burclar daha ıyı anlasıyor evlılıkte ? Kocanızla burç uyumunuz ne ?
    Hem eğlenelim hemde burçlar ne kadar doğru soylüyor görelim :)
    Tek yapmanız gereken eşinizin ve sizin burcunuzu yazın :)

BURCLAR.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 25 Haziran 2014
    TİTAN bunu beğendi.
  2. @nur

@nur Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    209
    Ödül Puanları:
    43
    ilk benden :d eşim balık ben ikizler söyle bakalım merve :D

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle topiğin hayırlı olsun. Bereketli yorumlar dilerim. Sadece üyelerimiz değil, misafirlerimiz de sana soru soracaktır. Onları da ihmal etmezsen sevinirim mervecik ;)

Şimdi bana gelirsek :D:D Sevgili eşim aslan, bense naçizane yay:D:D Ne diyebilirsin bize :D:D

4. belfu_merve

belfu_merve Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    3
    öyle bir ilişki olur ki hayatın boyunca bir daha yorulmaya halin kalmaz...her şey çok güzel gider,dünyanın en mutlu insanı olursun ama bir süre sonra boğulmaya,kendin olmaktan çıkmaya başlarsın.kendin olmamaya bile tamam dersin çünkü hastalık olmuştur senin için,gidemezsin,kaçamazsın.bu burçların ilişkisi yüksek bir kalede kaybolmaya benzer.Ancak Davranışlarınızı kestirmek zordur. Ama İkizler kadını bu alanda aşmak için hiç zorlanmayacaktır. İkiniz de sağlam bir kişiliğe sahipsiniz. İkiniz de güçlü bir öndere ihtiyaç duyuyorsunuz. Bunun için girdiğiniz ilişkilerde mutlu olamayacaksınız, ama tabii ki istisnalar kaideyi bozmaz. Fırtına gibi bir aşk serüveni için, size hiçbir şey engel olamaz. İkizler kadınını tavlamak için çok şansınız var, çünkü o sıradan olmayan insanları sever. Balık burcu erkeği olarak, onun değer verdiği bir gizemliliğiniz var. Sırlarınızı keşfetmek için her şeyi yapacaktır. İkizler kadını günlük yaşar. Sadece bulunduğu anı ve mekânı düşünür. Çok sevdiği özgürlüğünün bir kısmından vazgeçmeye ve bazı sorumluluklara mal olsa bile, aşktan korkmaz.

mylife-17 ve @nur bunu beğendi.
  5. belfu_merve

belfu_merve Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    3

6. belfu_merve

belfu_merve Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    3
    yay kadını ve Aslan erkeği karşılıklı olarak birbirlerine hayran olan ve birbirlerinin hatalarına aldırma yan bir çifttir.mukemmele yakin olarak adlandirilabilecek,tutku dolu bir iliskidir.bu iki burcun insani genel olarak ayni zevkleri paylasir,guzel bir uyum yakalamalari muhtemeldir.girdikleri ortamda dikkat cekmeyi basaracak kadar kendilerine guvenirler.saatlerce susmadan konusmayi basarabilirler.birbirleri için vazgeçilmez olabilirler.Yay burcu kadının en uç aşkı yakalabileceği tek burç erkeği aslandır.Arkadaşlıktan sevgili olmaya, sonra tekrar arkadaş olmaya geçebilir bu ikili. çünkü ne olursa olsun kopamazlar birbirlerinden. Birbirlerinin yerini kimse tutamaz bu kişiler için.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 14 Mayıs 2015
    TİTAN ve @nur bunu beğendi.
  7. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Parmaklarından bal damlıyor merve. Ben de aynı şekilde biliyorum, teşekkür ederim :D:D

8. elif21

elif21 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    benim eşim oglak bende boga burçuyum yorumlarsan sevinirim ;)

9. çiçekçi kız

çiçekçi kız Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    43
    Esim aslan bende balik burcuyum yorumlarini bekliyorum canim

10. mylife-17

mylife-17 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43
    İkizler kadını günlük yaşar. Sadece bulunduğu anı ve mekânı düşünür. Çok sevdiği özgürlüğünün bir kısmından vazgeçmeye ve bazı sorumluluklara mal olsa bile, aşktan korkmaz. Topigin icin teşekkür ler berfu. Benimde eşim balık bense ikizler. Başka ekliyebileceklerin varsa ben beklerim.

11. Arzu 18

Arzu 18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    18
    Bizede bakarmisin.eşim başak ben aslan

12. nicolety

nicolety Forum Okuru

Gezdiğim onca siteden sonra gördüğüm en kaliteli BAŞKA SİTEYE AİT LİNK VERMEK YASAKTIR !EDİT BY BEYZA sayfası ayrıntılı bir şekilde burç uyumu ve yükselen burç yorumlarına ulaşabiliyorum. Kısa yazılan burç yorumlarından sonra mükemmel oldu bu sayfa..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 14 Mayıs 2015
  13. kullanıcı_deneyimi

kullanıcı_deneyimi Forum Okuru

Son yazı da link vermek yasaktır demişsiniz. belfu_merve kullanıcı isimli arkadaş link vermiş bilginize :D

14. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Uyarı için teşekkür ederiz Sevgiler..

KOCANIZI SIZ SORUN BEN SÖYLİYİM BAYANLAR :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kocam benimle evliyken nişanlandı

Kocam benimle evliyken nişanlandı

evliyken nişanlanmak nişanlısı da onu aldattı şimdi bana geri dönmek istiyor, ne yapacağım onu çok seviyorum yaa
  2. Kocam benimle  hic ilgilenmiyor

Kocam benimle hic ilgilenmiyor

27 yasindayim 6 yıllık evliyim. Eşimle senede 3 4 kere ilişkiye giriyoruz. Bu konuları konuşmak istemiyor yine de konuşmaya çalışıyorum. Sorun ney? Sorun yok. Beni seviyor biiyorum. Beğenmiyor musun? Zevk mi almıyorsun? Başkasını mı seviyorsun? Tercihlerin mi farklı? Hepsini sordum. Cevap hep aynı. Senle alakası yok. Sorun da yok. Aklıma cinsellik gelmiyor. Geldiğinde de yorgun...

Sayfayı Paylaş