gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

kocası yanına yakısmıyomus :):):)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kocası yanına yakısmıyomus :):):)
    yazık yaaa..allah bılır olay neydi??

3. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

aslında olay yokmus kadın ben güzelim ama kocam yanıma yakısmıyo diyo

4. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Doğru söylüyo kadın kocası yanına yakışmıyo. Bilmiyo bakmasınıya ondan......

kocası yanına yakısmıyomus :):):) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. DTP'li Vekilin PKK'lı Kocası!

DTP'li Vekilin PKK'lı Kocası!

emrullah dursun pazarcıklı teröristler DTP'li Kurtulan'ın PKK'lı eşi afişle aranıyor (DHA) PKK'nın kaçırdığı 8 askeri, teröristbaşı Abdullah Öcalan'ın afişinin bulunduğu masada teröristlerle tutanak imzalayıp teslim alan heyette yer alan DTP Van Milletvekili Fatma Kurtulan'ın eşi Salman Kurtulan, güvenlik güçlerinde fotoğrafının bastırıldığı afişlerle aranıyor. Halen Adana 6’ncı Ağır...
  2. Kocasini Sikayet Eden Kadin

Kocasini Sikayet Eden Kadin

Kocasını Şikayet Eden Kadın Kadının biri, bir gün Halife Ömer r.a.'a gelerek dedi ki: - Ey müminlerin emiri sana insanların en iyisini şikayete geldim. Öyle birisi ki, amelde onu geçen veya onun kadar amel eden kimse pek azdır. Geceleri sabaha kadar namaz kılar, gündüzleri de hep oruçla geçirir… Bu sözlerden sonra utancından asıl demek istediğini diyemedi ve: - Ey müminlerin emiri , beni...
  3. Yataktaki tacizciyi kocası sandı

Yataktaki tacizciyi kocası sandı

Yataktaki tacizciyi kocası sandı Sivas'ta akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Eşiyle birlikte uyuyan kadın, bacaklarının okşaması ve öpülmesiyle uyandı. Öpeni kocası sandı ama değildi! Duyanlara "Bu kadar da olmaz" dedirten ve Emniyet'e intikal eden ilginç olay Sivas'ın Alibaba mahallesinde dün sabaha karşı meydana geldi. İddialara göre S.Ç. (26) adlı kadın, gece kocasıyla...
  4. kadın kocası ve kaynana :)

kadın kocası ve kaynana :)

Genc bir kadin, aylardir santiyede olan kocasina asagidaki satirlari yazar: >> >> 'Sevgilim, >> Biliyorsun, sen santiyedeyken nur topu gibi bir bebegimiz oldu. Sutum >> yetmedigi icin, yavrumuzu besleyebilmek amaciyla bir sutanne tuttum. >> Yalniz, bu sutannenin zenci olmasindan dolayi cocugumuz, emdigi sutun >> etkisiyle zaman icinde zenciye donustu....
  5. Tanyelinin Kocası Evden Kaçtı

Tanyelinin Kocası Evden Kaçtı

tanyelinin çocukları tanyelinin kocası BU kadar şaşa bu kadar pahalı düğün bir ay içinmiydi :D:D Ne diyelim inşallan en kısa zamanda Tanyelinin kocası evine döner :tik: TANYELİ “8 GÜN ÖNCE BEYOĞLU’NDAKİ X-LARGE ADLI GAY BARDA SAHNEYE ÇIKTIM. Alex bu kulüpte şarkı söylememi istemedi. Israr ettim. Çünkü önceden yapılmış bir anlaşmam vardı. Eve döndüğümde Alex yoktu. Eşyalarını toplamış,...

Sayfayı Paylaş