gebe
  1. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Kocasını öldürme suçundan tutuklandı.

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında gökçe tarafından paylaşıldı.

Adana’da 3 milyon YTL’sini dolandırdıkları demir tüccarı patronları 51 yaşındaki Ali Yasin Sönmezler’i, başına demir boru ile vurup öldürdükten sonra domuz bağı ile bağlayıp çuvala koyarak çöplüğe atan 23 yaşındaki Gürkan Kulle ile 26 yaşındaki Arman Arı, nöbetçi mahkemede, kendilerini Ali Yasin Sönmezler’in eşi 46 yaşındaki Şehnaz Sönmezler’in azmettirdiğini iddia etti. Zanlıların kurbanlarının cenazesine katılıp, aile fertleriyle birlikte taziyeleri kabul ettikleri de ortaya çıktı. Jandarma ve polisin ortak çalışması sonucu yakalanan zanlıların, nöbetçi mahkemedeki ifadeleri doğrultusunda Şehnaz Sönmezler tutuklanarak cezaevine gönderildi. Şehnaz Sönmezer, adliyede suçlamaları kabul etmedi. Zanlı Gürkan Kulle’nin kendisini kurtarmak için suçlayıcı beyanlar verdiğini öne süren Sönmezler, "Benim eşim böbrek hastasıydı. Kendisine böbreğimin birini verecektim. Eşimin kaybolmasından önce fabrikada çalışan hiçbir personelle bir ilişkim olmadı. Kesinlikle cinayetle hiçbir şekilde ilişkim yok. Eşimi çok seviyordum" diye ifade verildiği öğrenildi.
    Kolundaki saat ve anahtarlıktan teşhis ettiği Ali Yasin Sönmezler’in cenazesi sırasında gözyaşlarına boğulup "Şehidim, kanın yerde kalmayacak" diye feryat eden Şehnaz Sönmezler’in azmettirici suçlamasıyla tutuklanması, aile içinde şok etkisi yarattı. Yıllarca aynı yastığa baş koyduğu kocasını öldürtmekten tutuklanan Şehnaz Sönmezler cenaze sırasında, "Komiser, kocamın katillerini bul, kanını yerde bırakma" diye bağırmıştı.

Timsah gözyaşları

İşadamı Ali Yasin Sönmezler’in katil zanlısı Gürkan Kulle ile Arman Arı, cenazede kurbanlarının oğlunun koluna girerek taziyeleri kabul ettikleri ortaya çıktı.

Hürriyet.com

Kocasını öldürme suçundan tutuklandı. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suç

Suç

Kişi rüyada suç işlerse kendisiyle ilgili olmayan bir işe karışıp, sıkılacak demektir.Rüyada suç islemek, küfür ve sapikliga tabi olmaya isarettir.
  2. Sucu

Sucu

Takva ve iyilik sahibi, ilimiyle göğüslere, hikmetle kalplere etki yapan kimseye yahut zengin olmaya, rızka ve büyüklere yaklaşmaya, Kase ve bardakla su dağıtan kimse, bilgine, vaiz ve nasihat ehline, iyilksever kimseye, Kırba ve teste ile su taşıyan kimmse, her yönüyle emin olan kimseye, Sucunun tulumunun su akıtması onun ishal olmasına delalet eder.Rüyada görülen sucu, takva ve iyilik sahibi...
  3. Gökhan Türkmen - Öldürme

Gökhan Türkmen - Öldürme

ÖLDÜRME Gözlerini kapat benim yerime , Düşün geçmişi birde Sende , Bu kalanlar için sızlatırmı ? Yaban eller bize yar mı ? Şimdi bıraktığın yerdeyim .. Sensiz uzun gecelerdeyim .. Gözlerim görmez oldu .. Artık hayat yalan oldu ... Gel beni bırakma ellerde .. Sebepsiz saatsiz gecelerde .. Her ömür gençliğinden vurulur .. ÖLDÜRME beni bu yerlerde ... Yandım kül oldum hasretinle , Dağıldı...
  4. Kasten adam öldürmeye teşebbüs

Kasten adam öldürmeye teşebbüs

adam öldürmeye teşebbüs cezası adam öldürmeye teşebbüs vurmanın cezası kasten tam soru: Kasten adam öldürmeye teşebbüs Eşimle ciddi geçimsizliğimiz nedeni ile ayrılma noktasına gelmiştik (fakat eşimle aynı evde yaşıyorduk) ve tüm bunlar yaşanırken ben birisini sevdim. Fakat sevdiğim bu kişi ile ciddi tartışmalar yaşadığım için ayrılma kararı aldım ve bunu yaklaşık 2,5 ay önce ona söyledim....
  5. Tutuklama Nedenleri

Tutuklama Nedenleri

tutuklama nedenleri Tutuklama nedenleri MADDE 100. - (1) Kuvvetli suç şüphesinin varlığını gösteren olguların ve bir tutuklama nedeninin bulunması halinde, şüpheli veya sanık hakkında tutuklama kararı verilebilir. İşin önemi, verilmesi beklenen ceza veya güvenlik tedbiri ile ölçülü olmaması halinde, tutuklama kararı verilemez. (2) Aşağıdaki hallerde bir tutuklama nedeni var sayılabilir: a)...

Sayfayı Paylaş