gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kocasının cesedini 9 ay küvette sakladı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Kırıkkale'nin Gündoğdu Mahallesi'nde kocasını tabancayla öldürdükten sonra cesedini 9 ay banyoda sakladığı gerekçesiyle tutuklu yargılanan kadının duruşmasına devam edildi. Keskin Cezaevi'nde tutuklu bulunan ve müebbet hapis cezasıyla yargılanan Fatma S'nin duruşması, Kırıkkale Ağır Ceza Mahkemesi'nde yapıldı.

Kırıkkale Barosu tarafından tayin edilen avukatla duruşmaya katılan Fatma S, ifadesinde, eşi Özgür S'yi öldürdükten sonra cesedini 9 ay banyoda sakladığını itiraf etti.

Eşinin kendisini sürekli dövdüğünü savunan Fatma S, şöyle konuştu:
    CESEDİ ÇAMAŞIR SUYUYLA YIKADIM

''Bir akşam evime dostunu getirdi. Benden yemek yapmamı istedi, yaptım. Daha sonra dostu ile gittikten sonra sabah eve geldi ve yine beni dövdü. Hakaret etti. Bunun üzerine evimizde, babasına ait olan tabancayı alarak iki kez ateş ederek öldürdüm. Çünkü onu çok kıskanıyordum. Cesedi banyodaki küvete koydum. Sevgim nefrete dönüşmüştü. Öldürdükten sonra ise nefretim sevgiye dönüştü. Sürekli olarak öldürdüğüm kocamı çamaşır suyu ile yıkıyor, yanına yemek götürüyordum. Yemiyordu. Ben de yanına gidip yanında yemeğimi yiyordum. İhanete uğrayarak öldürdüğüm kişi ölü olmasına rağmen banyoda yanına yatıyordum. Önceleri pişman olmuştum. Ancak cezaevine girdikten sonra kendime geldim. Cezamı çekeceğim. Pişman değilim.''

Öldürülen Özgür S'nin babası Aslan S. ise gelini Fatma S'nin oğlunu öldürdükten sonra sürekli kendilerinden para istediğini belirtti.

Aslan S, şunları kaydetti:
    BU KIZ DELİ DEĞİL

''Gelinim sürekli olarak oğlumun cep telefonundan bize mesaj atarak para istiyor, onun adına 'Baba benim cezam var, kaçıyorum. Fatma'ya para gönderin, beni aramayın' diyordu. Ben de ona inanarak 9 ay boyunca para ve ziynet eşyası gönderdim. Zor durumda olmamaları için mesaj sonrası telefonla oğlumu arıyordum. Ama cevap veren yoktu. Sürekli olarak beni ve ailemi kandırdı. Bu kız deli değil. Adalete güveniyorum. Oğluma kıydı. En ağır ceza ile cezalandırılsın.''

Duruşma, olayın geçtiği apartmanda oturan şahitlerin dinlenmesi için ertelendi.

Özgür S'nin (34) cesedi, 22 Mart 2008 tarihinde evinin banyosunda bulunmuş, eşini 25 Haziran 2007 tarihinde tabancayla öldürdükten sonra cesedini 9 ay banyoda sakladığı iddia edilen Fatma S, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Keskin Kapalı Cezaevi'ne konulmuştu.

internethaber

Kocasının cesedini 9 ay küvette sakladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 9-12 Ayda Beslenme

9-12 Ayda Beslenme

9-12 AYDA BESLENME Anne sütünün tamamlayıcısı olan ek gıdaların, bu dönemde çocuğunuz için nasıl besin özelliği taşıdığını unutmayınız. Çocuğunuz için bu dönemde özel yiyecekler hazırlamanıza gerek yoktur. Yetişkinler için pişirilen tüm ev yemekleri (az yağlı ve püreler halinde) bebeğe verilebilir. Örnek Mönü Sabah 1 Bardak süt (şekersiz) 1 Yumurta sarısı 1 Tatlı kaşığı reçel veya...
  2. Gebelikte 9. Ay

Gebelikte 9. Ay

ay ay gebelik hesaplama gebelikte 9 hamilelikte 9ay hamilelikte 9 cu hamilelik hesaplama Sizdeki değişiklikler: - Karnınızın altında basınç artışı ve bebeğin aşağıya doğru inişini hissedebilirsiniz. Bu duruma angajman denir. Nefes alma ve yemek yemek konusunda biraz daha rahatlasanız da, sık idrara gitme ve yürüyüş yapmak giderek zorlaşır. - Kendinizi...
  3. 9 ay 10=)

9 ay 10=)

Hamilelik bir kadının hayatında en özel dönemlerinden biri.
  4. 6-9 ay uyku

6-9 ay uyku

bebeklerde göz dalması Buyrunuz meleklerim 6ve 9 ay arası bebeklerimizin uyku düzenleriyle ilgili bilgiler. * 6-9 ay uyku Bu dönemde uyku alışkanlıkları Altı ay döneminde, pek çok bebek günde toplaam 12-15 saat uyur ve bir seferde uzun süre kesintisiz uyuma yetisi vardır. Altı dokuz ay arasındaki pek çok bebek gündüz uykularını biri sabah biri öğleden sonra olmak üzere iki bölümde...
  5. 9-12 ay uyku

9-12 ay uyku

Bebeğiniz dokuz aylık olduğunda 11-14 saat gece uykusu ve bir ya da iki saatlik iki gündüz uykusu uyur.Buyrunuz melek anneler:) 9-12 ay uyku Uyku eğitimi için hazır olma Eğer bebeğiniz hala sizin aile hayatınız ile uyumlu uyku alışkanlıkları geliştirmediyse, şimdi bir takım uyku eğitimi metodları denemek için iyi bir zamandır. Uyku eğitimi metodları bebeğinizin daha kolay uykuya dalmasına,...

Sayfayı Paylaş