gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kocasının elini tutan kadın stresi yeniyor

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Peygamber Efendimizin Hadisi:"Karı-Koca Birbirlerinin ellerini tutarak bakıştıklarında; Parmakları arasından günahları akar gider" Bilimsel Araştırma

ABD'nin Virginia Üniversitesi'nde yapılan bir araştırma mutlu bir evliliği olan kadınların, kocalarının elini tuttuğunda günün stresinden büyük ölçüde kurtulduğunu ortaya çıkardı. Araştırmaya katılan 16 gönüllü kadın beyin tarama cihazları ile incelendi. Bilim adamları testlerde eşlerinin elini tuttukları andan itibaren kadınlarda stresin azalmaya başladığını tespit etti. Araştırmayı yürüten Dr. James Coan, "Mutlu bir beraberlik yaşayanlar hastalandıklarında daha çabuk iyileşiyorlar, hatta daha uzun yaşıyorlar. Bu araştırma da kadınların sevdiği erkeğin elini tuttuğunda daha iyi hissettiğini kanıtlıyor" dedi
    .

Kocasının elini tutan kadın stresi yeniyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kocamın eli durmuyooooo

kocamın eli durmuyooooo

off melekler off şuan öyle sinirliyimkii anlatamamm sağolsun kocammın eli hiç durmuyoo habire bişeyleri kurdalıyoo sürekli eşyalarım kayıp sayesindee:sinirli: yahu çöp atacam diye herbişeyi atıyo adammm sinir etti benii öldürücmm elimde kalacak yavvvv:sinirli: sanki çöpleri toplamak ona kalmış bırak ben kapıya koyuyorum zatenn ila sokacak o burnunu herşeyee offff amann delirdim haaa:samar:
  2. Mouse Tutan Ellerdeki Hastalık

Mouse Tutan Ellerdeki Hastalık

Mouse Tutan Ellerdeki Hastalık neydi arkadaşlar adını unuttum ben tıpta ki adını yazın ve konuyla ilgili bilgi verin lütfen.
  3. Çerçeve tutan eller

Çerçeve tutan eller

Çerçeve modelleri El şekilli dekorasyon objeleri Çerçeveler içindeki fotoğraflarla birlikte anılarımızı canlandırır, sevdiklerimize duyduğumuz özlemi birazda olsa azaltmaya yardımcı olur. Sizin de çerçeveye ihtiyacınız varsa bu el şeklinde çerçeve modelleriine bir bakın meleklerim. Oturma odası dekroasyonu için dekoratif bir obje olacaklar.

Sayfayı Paylaş