gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Köftenizin Daha Lezzetli Olması İçin...

Konu, 'Köfteler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

lezzetli köftenin sırrı lezzetli köfte nasıl yapılır lezzetli köfte sırları

Sevgili melekler, umumiyetle herkesin sevdiği köftelerin tadı her yerde aynı olmaz. Bazı köfteler vardır, yedikçe yiyesiniz gelir, tadına doyamazsınız. Bazı köfteleri de yutmaya zorlanırsınız. Eğer siz de yaptığınız köftelerin parmak yedirten cinsten olmasını istiyorsanız, şimdi paylaşacağımız püf noktalarına dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz...

Köfte yaparken içine ekleyeceğiniz ekmekleri et suyunda ıslatmak, köftenin daha lezzetli olmasını sağlayacaktır. Ayrıca iyice yoğrulması ve köftenin hazırlandıktan sonra en az 1 saat buzdolabında bekletilmesi daha iyi sonuç verecektir.

2. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    bizim evde et yemekleri kocamdan sorulur köftelerde:D:Dbu bekletme işlemini kocam yapmıyor söyleyeyimde bekletsn :D:D ama öyle leziz yapıyorki vallaha ben utanıyorum yaptığım köfteden benm adam işi biliyor :D:D

Köftenizin Daha Lezzetli Olması İçin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. parfümünüzün daha kalıcı olması için....

parfümünüzün daha kalıcı olması için....

parfümün kalıcı olması için parfümü kalıcı yapmak Parfumu vucudunuzun sıcak, kuytu bolgelerine surmeniz hem kokunun kalıcılığını arttırır hem de kokunun hafif hafif, hoş bir şekilde yayılmasını sağlar. En ideal noktalar, kulakların arkası, boyun, bilekler ve goğuslerin arasıdır. Bu noktalardan gecen damarlar, her kalp atışınızda kokunun yavaşca yayılmasına yardımcı olur. Parfumu, 15 cm....
  2. Daha kalıcı olması için parfüm kullanmanın incelikleri

Daha kalıcı olması için parfüm kullanmanın incelikleri

parfümün kalıcı olması için, ne yapmak gerekir ve parfüm kullanmanın incelikleri burada arkadaşlar. Parfümünüzün daha kalıcı olması için ve teninize uygun olması için, sizlere bu makalemizde parfüm kullanmanın en ince ayrıntılarını ve detaylarını sunuyoruz Melek'ler. ParfÜm Kullanmanın İncelİklerİ Koku, pek çok zaman saçımızın, makyajımızın, kıyafetlerimizin önüne geçecek kadar kuvvetli...
  3. Etlerin Daha Lezzetli Olması İçin Pişirmeden Önce Neler Yapabiliriz?

Etlerin Daha Lezzetli Olması İçin Pişirmeden Önce Neler Yapabiliriz?

Etlerin Daha Lezzetli Olması İçin Pişirmeden Önce Neler Yapabiliriz? MErhaba kızlar mutfakta biraz bilgisizim ama şimdilik diyorum çünkü ben herşeyi detayıyla düşünüp araştırıyorum. Sizden de bu konuda ara sıra yardım alıyorum :) Bu seferde Etlerin Daha Lezzetli Olması İçin Pişirmeden Önce Neler Yapabiliriz? Bu konudada yazarsanız çok tşk ederim.
  4. Daha Lezzetli Et Pişirmek İçin Önce Neler Yapabiliriz?

Daha Lezzetli Et Pişirmek İçin Önce Neler Yapabiliriz?

Etlerin Daha Lezzetli Olması İçin Pişirmeden Önce Neler Yapılmalı Daha Lezzetli Et Pişirmek İçin Önce Neler Yapabiliriz Bir çok ev hanıım bilir ama biz< yinede bilmeyenler ve ev hanımlığında henüz acemilik dönemini yaşayan bayanlar için, bu yazımızda lezzetli et pişirmenin püf noktalarını paylaşıyoruz Melek'ler. Oldukca önemli bir konu etlerin daha yumuşak ve lezzetli olması için...
  5. Manikürünüzün Daha Kalıcı Olması İçin Yapmanız Gerekenler

Manikürünüzün Daha Kalıcı Olması İçin Yapmanız Gerekenler

kalıcı manikür nasıl yapılır kalıcı manikür Bakımına özen gösteren sevgili melekler ve sayın misafirlerimiz için kalıcı manikür uygulaması hakkında bazi bilgiler vermek istiyoruz. Evinizde yapacağınız manikürün çok daha kalıcı ve dayanıklı olmasını kim istemez ? Şimdi size vereceğimiz tüyolarla artık yaptığınız manikür daha uzun süre dayanacak ve elleriniz çok daha bakımlı görünecek :)...

Sayfayı Paylaş