gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

kokmak

Konu, 'J-K' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Kokmak Kokan şey besin maddesi ise kişinin para ve kısmet kaybedeceğine işarettir.

kokmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamileyken de mis gibi kokmak ister misiniz?

Hamileyken de mis gibi kokmak ister misiniz?

Hamilelik misler gibi kokmanıza engel değil. Önemli olan sizi rahatsız etmeyecek ve hatta rahatlatacak doğru kokuyu bulmanız. Hamilelik döneminde parfüm kullanmak sakıncalı değildir ancak kokulara karşı hassasiyet geliştiğinden bazı parfümler midenizin bulanmasına, başınızın dönmesine, gerginleşmenize ve hatta baş ağrılarına neden olabilir. Bu nedenle kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan bir...
  2. öldür beni anne toprak kokmak istiyorum;

öldür beni anne toprak kokmak istiyorum;

Tamamen Yaşanmış Gerçek Bir Hikayedir...Hikaye Uzun Gibi Görünüyor Fakat Yarısına Geldiğinizde Gözyaşlarınıza Hakim Olamıyacaksınız...Böylece Devamını da Okuyacaksınız...Bana İnanmıyormusunuz...? Buyrun Okuyun O Zaman... ÖLDÜR BENİ ANNE bu anlatıcaklarımı,aşık olduklarını sanıp,daha gerçek aşkın ne olduğunu bile bilmeyenlerin daha dikkatli okumasını istiyorum,ondan sonra yaşadıkları gerçek...
  3. Bende toprak kokmak istiyorum anne

Bende toprak kokmak istiyorum anne

. kalbimin hiç tanımadığı duyguları daha yeni yeni hissetmeye başladığı dönemlerdi çevremde arkadaşlarım çoktu ama bir gariplik vardı bende mutlu değildim sanki aradığım başka birşeydi her akşam eve gelir odama çekilir ağlardım noluyordu bana anlayamıyordum birgün yine arkadaşlarla beraberdim beraberdim derken nasıl bir beraberlik onlar bir araya toplanıp gülüp eğlenirlerken bense...
  4. Mis gibi kokmak varken, terlemeyin!

Mis gibi kokmak varken, terlemeyin!

Mis gibi kokmak varken, terlemeyin! Mis gibi kokmak varken, terlemeyin! Ter kokusu için çok çeşitli çözümler var. En önemlisi temiz olmak. Yeni nesil deodorantlarla bu temizliği gün boyu muhafaza etmek ve mis gibi kokmak çok kolay Ter kokusunu azaltmanın iki yolu var; birincisi antimikrobiyal özellikte lokal bir ajan kullanarak ki bu deodorantların içinde bulunan aktif maddelerle...
  5. bu kış nasıl kokmak istersiniz?

bu kış nasıl kokmak istersiniz?

Dünyaca ünlü markalar yeni kışlık kokularını piyasaya sürdü. İçeriklerine bakarak bu kış nasıl kokmak istediğinize karar verin... Ricci Ricci de Nina Ricci Nina Ricci, Ricci Ricci ile çocuksuluğu geri plana iterek daha şehvetli ve daha cesur kadınların kokusu olma iddiasında. Limon kabuğu, beyarmudu, gece güzeli çiçeği, Hindistan sümbülteberi, gül ve sandal ağacı gibi özel bitkilerin bir...

Sayfayı Paylaş