kokoşlar odası....:)

sağol aussiem buyur gel her zaman beklerim canum dadlum kuzummmm....pasta da harika..eline sağlık:):)

hangi parfüm???

melişlerim hangi parfümü kullanıyorsunuz??
beyendiğiniz parfümlerin isimlerini yazın paylaşın...
benim sevdiğim parfümler bunlar..şimdi costume national 21 kullaniyorum ve tavsiye ederim...
25804.jpg

CALDION-NIGHT-WOMAN-EDT-50-ML__20282800_0.jpg

Estee+Lauder+Pleasure+Intense+1.jpg

38808.jpg

hepsini kullandım ve %100 harika olduklarına kanaat getirdim..ayrıca tavsiye ederim....

yine benn:) evetbende talayı kullanmak istiyorum bir türlü cesaret edip baslayamadım kesin deneyecegim faydasını gören çok diyorum kızlar bu arada çok güzel paylasımlar yapmışsınız :)

parfüm konusuna gelelim tatlımsı agır yogun kokuları hiç sevmem biraz daha ferah yada çiçeksi kokulardan hoşlanırım...

bu ara favorim bu :)

wish-of-love-edt-spray-8934.jpg

Bütün kokoşlara günaydın :D:D Kızlar tam kokoşlara göre bir kurabiye buldum Kokoş Kurabiye tarifini veriyorum bütün kokoşlara afiyet olsun :D

kokos-kurabiye-9080.jpg

kokos-kurabiye1-4401.jpg

kokos-kurabiye2-9207.jpg

Malzemeler:
1 yumurta akı
2 çay bardağı pudra şekeri
2,5 çay bardağı hindistan cevizi

Yapılışı:
Yayvan bir tencereye su koyup ocağa koyulur. Isıya dayanıklı ayrı bir cam kabı üzerine oturtup ben-marie kurularak yumurta akı ve şeker koyulaşana kadar çırpılır. Ocakan alınır ve hindistan cevizleri eklenerek karıştırılır. Karışımdan yemek kaşığıyla alınaran yağlı kağıt serilmiş tepsiye aralıklı olarak dizilir. 100 C de ısıtılmış fırında içleri tamamen kuruyana kadar pişirilir. Soğuduktan sonra erimiş çikolataya batırarak süslenir.

Not : Bu ölçülerle 9 adet çıkıyor.

Kullandığım parfüme gelince Calvin Klein Escape kullanıyorum

ck_escape_parfum-3130.jpg

Geri