gebe
  1. _Mermaid_

_Mermaid_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

koku bombasııı

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında _Mermaid_ tarafından paylaşıldı.

lise son sınıftaydım o zaman ve bizim sınıf okulun en çalışkan sınıfıydı hocalarımız tarafından çok sevilirdik :d040: sayısal sınıf olmamız nedeniylede sözel derslerden özelliklede tarih dersinden pek haz etmiyoduk tabii :24: tarih yazılımız olucağı sabah arkadaşın biri sınıfa koku bombası getirdi ve patlattık tabi bu fırsat kaçmazdı :dp47: sınıfa öyle berbat bi koku yayıldıki anlatamam hatta koridor bile kokuyodu o kadar ağırdı yani :) tabi sevgili hocamızda giremedi sınıfa :) önce kimin yaptığını bulmaya çalıştılar baktılar olmuyo hepberaber bizi disipline yolladılar :):) ama tabi biz okulun en sevilen sınıfı olmamız dolayısıyla disiplinden geri döndük :) ve bizi sınıfa kapattılar o kokunun içinde ceza olarak feci bişeydi bi ara boğuluyorum sandım :):):) sonunda ne mi oldu hoca sınıfa giremedi evet yazılı 1 hafta ertelendiiii :dp47: :cheer2: :cheer2: :party:

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: koku bombasııı
    :D:D güzeldi :D:D paylaşımın için tşkler

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

güzel paylaşımın için saol:)

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

:hhh: ay cezaya bak harika:hhh:

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    sene 90 lı yıllar ve senin bu hatıran benim lise dönemlerimi hatırlattı bana çünkü aynısını bizde yapmıştık o koku bombası gerçekten çok iğrenç ama zaten bizde iğrençlik olsun ders kaynasın diye yapmıştık nitekim başarılıda olmuştuk:Demeğine sağlık canım...

6. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

ıyyyyyyyyyyyyyyy:D:D

7. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: koku bombasııı
    ceza süpermiş ama hehe güzel kaynatma sistemiymiş

8. queenn

queenn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o bombayı patlatan kişi sınıfa kapatıldıgınızda bi işkenceye maruz kaldımı acaba kalmamıstır bence sonucta sınav ertelenmiş :)

koku bombasııı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. koku

koku

Koku Güzel koku görmek erkek için hayırla anılmaya ve övülmeye, kocasız kadın için evlenmeye, işlerinin sonucunun çok iyi olmasına ya da iyi bir hayata, Çirkin koku iç sıkıntısı ve üzelecek bir gelişmedir. (Ayrıca Bakınız; Güzel Koku.)Güzel koku, özellikle kadınlar için çok hayırlı bir rüyadır. Rüyada güzel kokular duyan bir kadın sonunda hayatının aşkını bulacak demektir.Rüyada koku...
  2. Kokuyla İletişim

Kokuyla İletişim

Bitkiler saldıkları kokularla böceklere ve diğer bitkilere mesajlar gönderiyor. Tırtıldan kurtulmak için eşekarılarını çağırıyor, 'uyarı' aldıklarında yenmemek için tatlarını bozuyorlar. Günlerin sayısını hesaplayarak çiçekleniyor, gözeneklerini karmaşık bir sistemle açıp kapıyorlar. Atlas bitkilerin yeni keşfedilen dünyasını Utah Üniversitesi'ne sordu... Bitkiler çok ilginç kimyasal...
  3. Kokunu Özledim

Kokunu Özledim

senin kokunu özledim kokunu özledim aşkım aklımda gözlerin senin aklımda gözlerin dinle Kokunu özledim. Beni mahveden güzel kokunu. Kollarınla sardığında burnuma gelen, o güzel kokunu. Bazen evime sıkıyorum. Seni yanımda hissetmek için, Duygularım daha da yoğunlaşıyor.Kokunu duyduğumda. Sana olan özlemim, daha da artarak çoğalıyor. İçinden çıkılmayan, bir çıkmaza giriyorum sanki,...
  4. Koku

Koku

Baştan sona sizi meraka sokacak şaşkına çevirecek bir kitap.Sonuna geldiğinizde vayy be diyeceksiniz... Patrick Süskind’in, Almanya’da ilk yayımlanışında tam anlamıyla olay yaratan, aylarca liste başlarında kalan Koku adlı bu romanı, gerçekte alışılagelmiş çok satılanların oldukça dışında kalan, toplum eleştirisini sergileyen bir kitap. Romana konu olan olay, 18′inci yüzyılda Fransa’da...
  5. Koku uyumu

Koku uyumu

Bu yazıyla kadınların erkeklerde ne kadar üstün olduğunu bir kez daha anladım meleklerim Koku duyusunun cinsellikle ilişkisi var mı? - Her insanın kokusu, parmak izi gibi farklı ve değişmiyor. Araştırmacılar koku ile seks arasındaki ilişkiyi incelerken feromonu keşfetti. İsim eski Yunanca geçirmek, aktarmak anlamına gelen ferein ve heyecan anlamına gelen hormon kelimelerinden...

Sayfayı Paylaş