gebe
  1. deryahan

deryahan Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Koku Testi Videosu

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında deryahan tarafından paylaşıldı.

hanımlar koku testi videosu izleyin çöp kokusu derdi dediğimiz olay bitsin hem evlerimiz hem sokaklar çöp kokusundan kurtulsun. çilek kokusunu da pek severim.

2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    rekalm yapıyorsunuz sanırm sitede reklam yapmak yasak

Koku Testi Videosu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. koku bombasııı

koku bombasııı

lise son sınıftaydım o zaman ve bizim sınıf okulun en çalışkan sınıfıydı hocalarımız tarafından çok sevilirdik :d040: sayısal sınıf olmamız nedeniylede sözel derslerden özelliklede tarih dersinden pek haz etmiyoduk tabii :24: tarih yazılımız olucağı sabah arkadaşın biri sınıfa koku bombası getirdi ve patlattık tabi bu fırsat kaçmazdı :dp47: sınıfa öyle berbat bi koku yayıldıki anlatamam...
  2. Testi

Testi

Toprak testi varlıklı, münafık ama güvenilir kimseye, Testiden su içmek temiz yaşantıya ve helal mala, Testi hanıma, hizmetçiye de delalet eder.Rüyada testi doldurduğunu görmek, işlerin çok iyi olacağına ve servet sahibi olunacağına işarettir. Rüyada testi doldurduğunu görmek, işlerin çok iyi olacağına ve servet sahibi olunacağına işarettir. Çok hayırlı bir maldır.Topraktan yapilmis olan...
  3. koku

koku

Koku Güzel koku görmek erkek için hayırla anılmaya ve övülmeye, kocasız kadın için evlenmeye, işlerinin sonucunun çok iyi olmasına ya da iyi bir hayata, Çirkin koku iç sıkıntısı ve üzelecek bir gelişmedir. (Ayrıca Bakınız; Güzel Koku.)Güzel koku, özellikle kadınlar için çok hayırlı bir rüyadır. Rüyada güzel kokular duyan bir kadın sonunda hayatının aşkını bulacak demektir.Rüyada koku...
  4. Kokunu Özledim

Kokunu Özledim

senin kokunu özledim kokunu özledim aşkım aklımda gözlerin senin aklımda gözlerin dinle Kokunu özledim. Beni mahveden güzel kokunu. Kollarınla sardığında burnuma gelen, o güzel kokunu. Bazen evime sıkıyorum. Seni yanımda hissetmek için, Duygularım daha da yoğunlaşıyor.Kokunu duyduğumda. Sana olan özlemim, daha da artarak çoğalıyor. İçinden çıkılmayan, bir çıkmaza giriyorum sanki,...
  5. Koku

Koku

Baştan sona sizi meraka sokacak şaşkına çevirecek bir kitap.Sonuna geldiğinizde vayy be diyeceksiniz... Patrick Süskind’in, Almanya’da ilk yayımlanışında tam anlamıyla olay yaratan, aylarca liste başlarında kalan Koku adlı bu romanı, gerçekte alışılagelmiş çok satılanların oldukça dışında kalan, toplum eleştirisini sergileyen bir kitap. Romana konu olan olay, 18′inci yüzyılda Fransa’da...

Sayfayı Paylaş