gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kokulu akıntı neden olur nedenleri sebepleri nelerdir bıktım bu durumdan.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar ben 27 yaşındayım kokulu akıntı oluyor bende ve ben bu durumdan son derece sıkıntı duyuyorum. Hatta kendimden iğreniyorum desem yeridir. Bunun sebepleri nelerdir nedenleri niçinleri hep kafamı karıştırıyor. Doktorlarda tam anlamı ile cevap veremiyorlar. Hemen dayıyorlar ilacı. Bu durumda olan ve bunu aşmış yada benim kendimi iyi hissetmemi sağlayacak bir bilgi bir ne bilim tedavi yada bir bitki yada bir davranış ne olursa. Dediğim gibi bıktım usandım bu durumdan kokulu akıntım var ve bunun nedenini tam olarak bilmek hakkım dimi . Bu arada sizde de var sa ve bu durumdan turtuldu iseniz bana lütfen yardım edin lütfen.

2. misal

misal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili misafir üye, buradaki birçok bayanın zaman zaman yaşadığı bir problem kokulu akıntı. öncelikle derdini paylaşmak ve forumu daha kolay incelemek için üye olmanı öneririm. muhtemelen kronikleşmiş bir mantar sorunun olabilir ve bunu yenmek çok kolay. ama tedavi evli olup olmamana göre değişir.
    geçmiş olsun :)

kokulu akıntı neden olur nedenleri sebepleri nelerdir bıktım bu durumdan. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sümüksü vajinal akıntı neden olur?

Sümüksü vajinal akıntı neden olur?

Kadınlarda mukus gibi yapışkan kıvamdaki akıntılar genel olarak kadınların şikayet ettiği sorunlardan biri olup yaygın görülen bir problemdir. Genel olarak ise bu akıntıya 5 ortak sorun neden olmaktadır. Mukuslu akıntı, kadınların üreme dönemleri süresince görülen kadının doğası görülen bir durumdur. Renk ve yoğunluğu, azlığı veya çokluğu patolojik faktörler yada fizyolojik döngüye bağlı...
  2. Kokulu akıntım var nedeni nedir?

Kokulu akıntım var nedeni nedir?

Uzmanlar kadınların% 96’ sının akıntı miktarının yumurtlama, gebelik ya da daha önce menstruasyon sırasında artırdığını belirtmektedir. Fakat unutmayınız ki, akıntınızda renk, yapı, miktar ya da kötü koku olması gibi bir değişiklik fark ederseniz bir doktora görünmek için zaman kaybetmeyiniz. Kadınlarda sarı vajinal akıntı genellikle cinsel yolla bulaşan hastalıklar sebebiyle de meydana...
  3. Vajinal akıntı fazlalığım var nedeni nedir?

Vajinal akıntı fazlalığım var nedeni nedir?

Kadınlardaki vajinal akıntı, tamamen doğal ve normal bir durumdur, ama miktarında artış gözlenmesi bazı kadınlar için endişe verici olabilir. Genelde bu da normaldir, çünkü kadınların hayatları boyunca sabit olmayan ve dalgalanma gösteren östrojen düzeyleri zaman zaman akıntı fazlalaşmasına neden olabilir. Fakat sürekli artış göstermesi tıbbi bir sorunun göstergesi olabilir. Enfeksiyon ve...
  4. Süt çürüğü  vajinal akıntı neden olur?

Süt çürüğü vajinal akıntı neden olur?

Mukuslu akıntı, kadınların üreme dönemleri süresince görülen kadının doğası görülen bir durumdur. Renk ve yoğunluğu, azlığı veya çokluğu patolojik faktörler yada fizyolojik döngüye bağlı olarak değişebilir. Bir kadının akıntısının normal mi, yoksa anormal bir mukussu akıntısı olduğunu bilmesi bir profesyonel yardımı olmadan da bilinebilir. Düzenli olarak vajinal salgıların izlenmesi...
  5. Anemiye sebep olan durumlar

Anemiye sebep olan durumlar

Kan kaybı aneminin, özellikle demir eksikliği anemisinin en sık görülen sebebidir. Kan kaybı kısa süreli olabileceği gibi uzun bir zamana da yayılabilir. Menstruasyon kanamalarının fazla olması ya da sindirim kanalındaki veya idrar yollarındaki kanamalar kan kaybına neden olabilir. Cerrahi operasyonlar, travma veya kanser de kan kaybına sebep olabilir.Çok miktarda kan kaybı oluşmuşsa, vücut...

Sayfayı Paylaş