gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

kokulu kırtasiye malzemeleri

Konu, 'Okul ve Öğretmenler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Çocukların çok sevdiği kokulu kalem ve silgiler tehlike saçıyor. Kokulu kırtasiye malzemelerindeki kokuları bize ulaştıran çözücüler sağlığa zararlıdır. Bu sebeple anne ve babalar çocuklarına kesinlikle kokulu kalem silgi almamalıdır. Yapıştırıcı alırken ise su bazlı olanlar alınmalı . Ayrıca boya ve kalem alırken de üzerinde azo boyası içermediğine ilişkin bilgi olup olmadığı bakılmalı.Satın alınan malda tse ve ce damgalı ürünler tercih edilmeli.

2. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

tşkler abla,valla ben küçükken bayılırdım, bişey olmadı merak etmeyin hahahahahaha valla ona kalırsa yediğimiz içtiğimiz kullandığımız ahanda şuan dokunduğum klavye bile tehlike saçıyo....

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Mutluma Katiliyorum, hatta bence tam tersine, cocuklari derse daha iyi alistiriyor :):)

Sonucta kokulu, ve bi nevi oyun gibi yaklasiyorlar, ve böylece ögrenmekte daha zevkli oluyor :):)

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bnde çok sevrdim:D
    ama asla kullandırmadım yakınlarııma

5. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Kullanan çocuklar zaten silgilerini koklamaktan derse konsantre olamıyorlar

6. nuraysoylu

nuraysoylu Forum Okuru

arkadaşlar gerçekten dikkat etmek lazım, böyle ürünler kullanacağınıza hem çevreye hem de sağlığa zararlı olmayan ürünleri tercih edelim. benim 2 oğlum var, birisi kreşe gidiyo daha, diğeri ilkokulda, çok dikkat ediyorum sağlıklarına.. o yüzden tanımadığım bilmediğim ürünleri almıyorum, muji var mesela, onun tüm malzemeleri doğal, hiçbir yapay malzeme kullanmıyolar. bence siz de deneyin, çünkü sağlığı hiçbi şeyle satın alamıyoruz, dikkat edelim.

kokulu kırtasiye malzemeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güzel kokulu

güzel kokulu

Güzel kokulu otlari rüyada görmek, yahut koklamak üzüntü, keder ve siddetten kurtulmaya, güzel amel islemeye ve dogru söze isaret eder. Bir ölü, rüyada diri bir kimseye güzel kokulu sey verse yahut bir kimse ölünün yaninda güzel kokulu seyler görse, o ölünün Cennette olmasina isaret eder. Bekar olan kimse için güzel kokulu sey ese, evli olan kimse için de çocuga yahut kendisinin söhret...
  2. kokulu küpelerr

kokulu küpelerr

Özel bir kağıttan yapılmış olan bu küpeye biraz parfüm sıkıyorsunuz ve gün boyu küpenizde hoş kokuyor, sizde This image has been resized. Click this bar to view the aaaa image. The original image is sized 786x296.
  3. Kokulu küpeler...

Kokulu küpeler...

Meleklerim özel bir kağıttan yapılmış olan bu küpeye biraz parfüm sıkıyorsunuz ve gün boyu küpenizde hoş kokuyor sizde ... :)
  4. Hangi kırtasiye ürünleri sağlığımızı tehdit ediyor ?

Hangi kırtasiye ürünleri sağlığımızı tehdit ediyor ?

Hangi kırtasiye ürünleri sağlığımızı tehdit ediyor ? Bu konuda hayli rahatsızım...
  5. Kokulu akıntı

Kokulu akıntı

Herkeze meraba benim sorum şu . 1 haftadır sarımsı ve yeşilimsi akıntım oluyor çürük yumurta gibi kokuyor . birde vajina yanlarım ağrıypor nedeni nedir acaba ?

Sayfayı Paylaş