gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Kokulu küpelere bakın kızlar!!!!!!!!!!!

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Özel bir kağıttan yapılmış olan bu küpeye biraz parfüm sıkıyorsunuz ve gün boyu küpenizde hoş kokuyor sizde yupis

2. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ilginççç.....:)

Kokulu küpelere bakın kızlar!!!!!!!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. küpeler

küpeler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Beğeneceğiniz harika küpeler geldi kızlar

Beğeneceğiniz harika küpeler geldi kızlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kokulu küpeler...

Kokulu küpeler...

Meleklerim özel bir kağıttan yapılmış olan bu küpeye biraz parfüm sıkıyorsunuz ve gün boyu küpenizde hoş kokuyor sizde ... :)
  4. Ana! Küpeye Bakın..

Ana! Küpeye Bakın..

Bugünkü iğrençliğimi yapıyorum melişler sıkı durun size bir küpe modeli göstereceğim:D . . . . . . . . . . . . . . . ıyyyy fena midembulandı çok tuhafıma gitti..neden bilmiyorum ama çok itici geldi bana..

Sayfayı Paylaş