Kol bölgesindeki tüyler

Konu, 'Tüy Dökme Yöntemleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

koldaki tüylerden kurtulma kol tüyleri kollardaki kıllardan kurtulma koldaki kıllardan kol kılları nasıl alınır Kol bölgesinde bulunan tüylerden kurtulmak isteyenler için bazı tavsiyelerde bulunmak istiyorum.Özellikle yaz aylarında açığa çıkan bu tüylerden nasıl kurtulabilirsiniz işte cevabı
    Özellikle kollardaki tüylenmeler, genç kızlar ve kadınları rahatsız etmektedir. Bununla ilgili bir kaç yöntem vardır. Sir ağda yöntemi ile kollardaki tüylerden geçici olarak kurtulmak mümkün olmaktadır.

Tüy dökücü kremler ile de kollardaki tüylerden kurtulmak mümkün. Ancak kalıcı olarak bu tüylerden kurtulmak istendiğinde lazer epilasyon yöntemi daha uygun olmaktatır. Bu yöntem için uygulamayı yapan veya yapımına karar veren kişinin mutlaka doktor olması konusunda özen göstermek gerekir.

Lazer merkezinde dermatolog doktor da bulunmalıdır. Kol bölgesindeki tüylerden tamamen ve kökten kurtulmak istendiğinde doktorun verdiği özel epilasyon değerleriye birlikte yapılan merkezleri tercih etmek gerekmektedir.

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye

Benim kollarımda tüyler vardı çok fazla değillerdi ama beni rahatsız ediyorlardı...2 defa sir ağda ile aldım tüylerimi ama geçici çareler tabiki birsürü sonra tekrar çıkıyor...En sonunda geçen kış iğneli epilasyon yaptırdım ve iki seansda kurtuldum kolumdaki tüylerden....Epilasyonu yapan kişi eğer hiç ağda ile aldırmasaydım bir seansda kurtulabiceğimi söylemişti...
    Eğer kolunuzdaki yada vücudunuzun herhangi bir yerindeki tüylerden kurtulmak istiyorsanız iğneli epilasyonu tavsiye ediyorum kızlar tabi biraz acı veren bir yöntem ama kesin sonuç

3. seerose

seerose Daimi Üye

Igneliyi hic denemedim fakat lazer yaptirdim bir ise yaramadi.

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaslar dogru yerde yaptirilan dogru epilasyon sonuc veriyor acibadem hastanesini tavsiye ederim.

Kol bölgesindeki tüyler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. kol

rüyada kol düğmesi rüyada düğmesi görmek Kol Uzun kol cömert insana, kısa kol yiğit ama kendini beğenmiş bir kimseye, Kolunda acı ve ağrı hissetmek üzüntüye yahut eliyle yaptığı şeyin değer ve kıymet bulmamasına, Kolun kırılması vefat etmeye yahut bir musibete uğramaya, Kolda görülen aşırı kıllar, kişiyi rahatsız edecek borca, Çıplak erkek kolu, kendi kazancını yiyen şerefli bir erkeğe;...
  2. istenmeyen tüyler hepimizn sorunu =)

bioder yüz serumu kullananlar bioder serum kullananlar tüy dökücü yüz kremi vücut serumu Bioder benim gibi tüyleri sorun haline gelmiş bayanlar için mucize.yüz bölgemde kökleri çok kuvvetli tüylerim vardı. Arkadaş tavsiyesi ile bioder yüz kremini kullanmaya başladım 3 hafta sonunda muhteşem bir şekilde etkisini görmeye başladım 4 aydır kullanıyorum neredeyse yok denecek kadar az kaldı en güçlü...
  3. Boyun bölgesindeki kırışıklıklardan kurtulun

Boyun bölgesi kırışıklıkları kadınlarda yaş ilerledikçe bariz bir şekilde ortaya çıkar bu kırışıklarla erzersizler sayesinde başa çıkabilirsiniz önemli olan ne yapacağınızı bilmeniz şimdi sizlere boyun kırışıklıkları için erzersizler hakkında bilgi vermek istiyorum buyrun arkadaşlar Zamanla ciltte meydana gelen kırışıklık ve pürüzler kadınların güzelliğini gölgeler. Özellikle görünen...
  4. tüyler:/

Melekler çok büyük bi sorunum var sanırım. Ergenlikle birlikte gelen bu lanet olası tüylerden bktım.aldırmak istiyorum ama herkes dokunma diyor ben böyle durmak istemiyorum.dün sonunda tel gibi bişey aldım ve kullandım.olan oldu yani.siz neyle alıyosunuz.çok çıkarır mı bu benim kullandığım yöntem:utan:
  5. akdeniz bölgesindeki platolar nelerdir

akdeniz bölgesinde bulunan platolar nelerdir isimlerini arıyorum teşekkürler.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. kol kıllarından kurtulmak

,
  2. kol tüylerinden nasıl kurtulurum

,
  3. kollardaki killardan kurtulma

,
  4. kollardaki tuylerden nasil kurtulurum,
  5. kol tuylerinden kurtulmak,
  6. kol killarindan kurtulma,
  7. erkeklerde kol kıllarından kurtulma,