Kol bölgesindeki tüyler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Kol bölgesindeki tüyler
koldaki tüylerden kurtulma kol tüyleri kollardaki kıllardan kurtulma koldaki kıllardan kol kılları nasıl alınır
Kol bölgesinde bulunan tüylerden kurtulmak isteyenler için bazı tavsiyelerde bulunmak istiyorum.Özellikle yaz aylarında açığa çıkan bu tüylerden nasıl kurtulabilirsiniz işte cevabı
epilasyon1-4211.jpg

Özellikle kollardaki tüylenmeler, genç kızlar ve kadınları rahatsız etmektedir. Bununla ilgili bir kaç yöntem vardır. Sir ağda yöntemi ile kollardaki tüylerden geçici olarak kurtulmak mümkün olmaktadır.

Tüy dökücü kremler ile de kollardaki tüylerden kurtulmak mümkün. Ancak kalıcı olarak bu tüylerden kurtulmak istendiğinde lazer epilasyon yöntemi daha uygun olmaktatır. Bu yöntem için uygulamayı yapan veya yapımına karar veren kişinin mutlaka doktor olması konusunda özen göstermek gerekir.

Lazer merkezinde dermatolog doktor da bulunmalıdır. Kol bölgesindeki tüylerden tamamen ve kökten kurtulmak istendiğinde doktorun verdiği özel epilasyon değerleriye birlikte yapılan merkezleri tercih etmek gerekmektedir.

Benim kollarımda tüyler vardı çok fazla değillerdi ama beni rahatsız ediyorlardı...2 defa sir ağda ile aldım tüylerimi ama geçici çareler tabiki birsürü sonra tekrar çıkıyor...En sonunda geçen kış iğneli epilasyon yaptırdım ve iki seansda kurtuldum kolumdaki tüylerden....Epilasyonu yapan kişi eğer hiç ağda ile aldırmasaydım bir seansda kurtulabiceğimi söylemişti...

Eğer kolunuzdaki yada vücudunuzun herhangi bir yerindeki tüylerden kurtulmak istiyorsanız iğneli epilasyonu tavsiye ediyorum kızlar tabi biraz acı veren bir yöntem ama kesin sonuç

arkadaslar dogru yerde yaptirilan dogru epilasyon sonuc veriyor acibadem hastanesini tavsiye ederim.

Geri