gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kol böreği nasıl yapılır?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar eşim çok seviyor ama ben yapmayı pek bilmiyorum acaba Kol böreği nasıl yapılır? yardım edin bana

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kol böreği nasıl yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kol böreği

kol böreği

sarıyer kol böreği açma kol böreği el açması el yapımı ev yapımı Kıymalı kol böreği Malzemeler: ½ kg un, 250 g böreklik katı yağ (ya da margarin), 1 yumurta, tuz, aldığı kadar su, 1 tutam tozşeker İç malzemesi: 200 g kavrulmuş kıyma, 1 doğranıp kavrulmuş soğan, 1 avuç kuş üzümü, 1 avuç çam fıstığı Üstü için: 1 yumurta sarısı ve 1 yk sıvıyağ (çırpılmış) Yapılışı: Tüm malzemeleri yoğurup,...
  2. karnıyarık börek nasıl yapılır

karnıyarık börek nasıl yapılır

karnıyarık börek karnıyarık börek kıymalı karnıyarık böreği kıymalı börek böreği Malzemeler: 5 yufka 500gr. kıyma 3 kuru soğan 2 domates 1 bardak süt tuz karabiber kırmızı biber yapılışı Kıymayı,soğan ve baharatlarla kavuralım.Pişince küçük doğranmış küp domatesleri karıştırıp 10 dk. daha pişirelim.Yufkayı serelim, 5-6 kaşık sütle ıslatıp 8 parçaya bölelim.Kıymadan bir parça koyup...
  3. Yarasa kol nasıl yapılır

Yarasa kol nasıl yapılır

yarasa kol yapımı yarasa kollu bluz modelleri kollu bluz kol kazak yapımı nasıl örülür Öncelikle yarasa kol hırkalardan bi kaç örnek verelim :) Şimdi nasıl yapıldığına bakalım YAPILIŞI: 600 gram beyaz ip, 4 nolu ve 8 nolu şişler. ÖRGÜ TEKNİĞİ: 1 Yüz 1 ters lastik örgü + düz ajur tekniği. Ajur Örgü videosu aşağıda yayınlanmaktadır. ÖRGÜYE BAŞLAMASI: Kazağımıza 80 ilmekle lastik...
  4. Samosa börek nasıl yapılır

Samosa börek nasıl yapılır

Samosa börek tarifi verebilirmisiniz, yeni eevliyim eşime yapmak istiyorum da :)
  5. Deri Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır?

Deri Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır?

deri koltuk temizliği, deri koltuklar nasıl temizlenir, deri koltukları temizlemenin yolları Oturma odası ve salonların vazgeçilmezi koltuk modelleri farklı mobilya firma ve markaları tarafından değişik renk ve tasarımlar ile tüketici ile buluşuyor. Birçok kişinin koltuk modelin de tercihi olan deri koltuklar, görsel olarak oldukça şık bir görüntü teşkil ettiği gibi temizlyiğinin de hasas...

Sayfayı Paylaş