gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kola kanser mi yapıyor öyle birşey duydum :S

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben çok fazla kola içiyorum. Biliyorum doğru değil ama dayanamıyorum işte. Ama birşley duydum çok korktum.Kola kanser yapıyormuş doğru mu bu ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Yapılan bir araştırmanın sonucunu paylaşmak istiyorum sizlerle İsveç'te yapılan araştırma günlük içilen sadece bir şişe meşrubatın prostat kanseri riskini artırdığını ortaya koydu.15 yıllık araştırmanın sonuçları ise oldukça ürkütücü hemen bu araştırmanın sonucuna bir bakalım...
    Söz konusu yapılan araştırma için yaşları 45 ila 73 arasında değişen 8 bin erkeğin yeme ve içme alışkanlıkları 15 yıl boyunca takip edildi. Bunun sonucunda günlük 330 mililitrelik bir içeceğin dahi erkeklerde prostat kanserinin hızlı yayılan bir türüne yakalanma riskini yüzde 40 oranında artırmaya yettiği hesaplandı.

Kola kanser mi yapıyor öyle birşey duydum :S konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşar - İşte Öyle Birşey

Yaşar - İşte Öyle Birşey

Hani bir yağmur yağar da bazen Hani gök gürler ya arkasından Hani şimşekler çakar peşinden İşte öyle birşey Seni düşündüm dün akşam yine Sonsuz bir umut doldu içime Birde kendimi düşündüm sonra Bir garip duygu çöktü omzuma Hani ıssız bir yoldan geçerken Hani bir korku duyar da insan Hani bir şarkı söyler içinden İşte öyle birşey Hani eski bir resme bakarken Hani yılları sayarda insan Hani...
  2. öyle birşey istiyorumki

öyle birşey istiyorumki

öyle birşey istiyorumki eskiden cok eskiden oldugu gıbı senet yerıne agızdan cıkan sozun anlamı olsun ınsanlar bırbırlerını arkasından vurmasın kardeslık baglılık mutluluk havalarda ucuşsun hep el ele olalım baglı kalalım bırımız duserse yere ya onu kaldıralım yada bızde duselım cok mu cok mu sey ıstıyorumm ıste bu yuzden yapayanlız yapayanlızım ::cry:
  3. Turşu Kanser mi Yapıyor!!!

Turşu Kanser mi Yapıyor!!!

Vazgeçilmezimiz turşunun kanser yaptığına inanmak istemiyoruz ama böyle birşey varsada dikkati elden bırakmamak gerek. Beslenme şekli çağın hastalıkları arasında ilk sırada yer alan kansere neden oluyor. Prof. Dr. Salim Başol'a göre özellikle sofraların vazgeçilmezi turşuya dikkat etmek gerekiyor. Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof....
  4. Kablosuz internet kanser yapıyor!

Kablosuz internet kanser yapıyor!

Günümüz de hemen hemen her eve teknolojiyle birlikte giren internet faydalı kullanımı sonucunda gerçekten çok işe yaradığı gibi bilinçsiz bir şekilde kullanımı ise ne yazıkki olumsuz etkilere yol açıyor.Kablosuz internet eğer kullanıyorsanız bundan sonra daha dikkatli olmanızı öneririm.Nedeni ise yeni bir araştırmaya göre kablosuz internet kansere yol açıyormuş.. Araştırma sonuçları ve...
  5. Brezilya Fönü Kanser mi Yapıyor?

Brezilya Fönü Kanser mi Yapıyor?

brezilya fönü, brezilya fönü zararları, brezilya fönü zararlı mı Sevgili melekler, uzun süre düz saçlara sahip olabilmek için uygulanan brezilya förünün kanser yaptığı hakkında şok bir iddia ortaya atıldı. Bilim adamları brezilya fönü yaptıranların kanser riskiyle karşı karşıya olduklarını açıkladılar. İşte detaylar... Saç düzleştirme uygulamasını inceleyen bilim insanları, Brezilya...

Sayfayı Paylaş