gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

kola kutularından yılbaşı ağacı nasıl yapılır?

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ağaç nasıl yapılır yılbaşı kartı nasıl yapılır yılbaşı ağacı kartı yazılır kola ağacı

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: kola kutularından yılbaşı ağacı nasıl yapılır?

Önce bu ne ya dedim ama gece ışıklı halini görünce fikrimi değiştirdim :D İyiymiş yani güzel parlıyor gerçekten. Ellerine sağlık canım.

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

tebrik ederim bu ne enerji yapılışı zor değilmi allah bilir 40 yıldır kutu topluyorsunuz

kola kutularından yılbaşı ağacı nasıl yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yarasa kol nasıl yapılır

Yarasa kol nasıl yapılır

yarasa kol yapımı yarasa kollu bluz modelleri kollu bluz kol kazak yapımı nasıl örülür Öncelikle yarasa kol hırkalardan bi kaç örnek verelim :) Şimdi nasıl yapıldığına bakalım YAPILIŞI: 600 gram beyaz ip, 4 nolu ve 8 nolu şişler. ÖRGÜ TEKNİĞİ: 1 Yüz 1 ters lastik örgü + düz ajur tekniği. Ajur Örgü videosu aşağıda yayınlanmaktadır. ÖRGÜYE BAŞLAMASI: Kazağımıza 80 ilmekle lastik...
  2. Yılbaşı şapkası nasıl yapılır

Yılbaşı şapkası nasıl yapılır

Kızlar yılbaşında bebişlerime şapka yapayım diyorum evde bunu nasıl yapabilirim ?
  3. Kol böreği nasıl yapılır?

Kol böreği nasıl yapılır?

Kızlar eşim çok seviyor ama ben yapmayı pek bilmiyorum acaba Kol böreği nasıl yapılır? yardım edin bana
  4. Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir?

Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir?

noel ağacı ,yılbaşı ağaçları,yılbaşı ağacı nasıl süslenir,yılbaşı ağacı süsleme,noel ağacı nasıl süslenir,yılbaşı ağacı nasıl yapılır Bazılarına göre Noel, Noel Ağacı olmadan tam anlamıyla Noel sayılmaz. Mükemmel bir Noel Ağacını aldınız eve koydunuz, şimdi neler yapmalı? Onu nerede saklamalı, nasıl ışıklandırmalı, nasıl taze tutmalı ve güzelleştirmek için nasıl dekore etmeli? Ağacı...
  5. Elma ağacı dikimi nasıl yapılır?

Elma ağacı dikimi nasıl yapılır?

Ağaçlarda insanlar gibidir. Tabii ki Elma ağacı da öyledir. Dikilen fidanları bizler yeni doğan çocuğa benzetiriz. Bebeklerin sağlıklı bir şekilde büyüyebilmesi için onlara her şeyden daha fazla dikkat etmek gerekmektedir. Bu yüzden dünyanın en besleyici ve doğal gıdası olan anne sütüyle besleriz. Nasıl bebeklerin yediklerine içtiklerine çok dikkat ediliyorsa yeni...

Sayfayı Paylaş