gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

kolan kaplıcası

Konu, 'Kaplıcalar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kolan kaplıcası ve kaplıca özelliklerini sizler için paylaşıyorum Bulunduğu yer : elazığ Su sıcaklığı :42°C
    Karakoçon ilçesi’ne 27 km. uzaklıktadır. Sular, etrafı fundalıkla çevrili birkaç yerden çıkar. Sodyum ve kalsiyum bikarbonatlı sulardandır.
    İçimi pek hoştur. Aç karnına içme iyi gelir. Banyosundan romatizma, kadın hastalıklarından şikayetçi hastalar fayda görür. Damar genişletici etkisi vardır

kolan kaplıcası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Naşa Kaplıcası

Naşa Kaplıcası

naşa kaplıcaları naşa kasabası simav kaplıcaları fiyatları simav Naşa kaplıcaları ve kaplıca suyunun özellikleri ayrıca iletişim bilgilerini sizlerle paylaşıyorum Konumu Naşa Kaplıcaları, Kütahya ili Simav ilçesi sınırları içerisinde bulunmakta olup Simav ilçe merkezine 7 km. mesafede yer almaktadır Ulaşım Olanakları Kaplıca alanına ulaşım, karayolu bağlantısı ile sağlanmaktadır. Demiryolu...
  2. Bulamaç Kaplıcası

Bulamaç Kaplıcası

Bulamaç kaplıcası ve kaplıca özelliklerini sizlerle paylaşıyorum Bulunduğu yer : kırklareli Su sıcaklığı :42°C Çiçekdağı ilçesine 20 km. uzaklıkta, Yerköy yakınındadır. İki yerden kaynayan şifalı sular, bir havuzu olan hamama akar. Kaplıca çevresinde bulunan harabeler, bu kaynakların çok eski olduğunu kanıtlar. Yemeklerden önce içilirse iştahı açar, hazmı kolaylaştırır, banyosu,...
  3. Bayramhacı Kaplıcası

Bayramhacı Kaplıcası

bayramhacı kaplıcası bayramhacı kaplıcaları kayseri kaplıcası bayramhacılı bayramhacılı kaplıcaları Bayramhacı kaplıcaları ve kaplıca suyunun özelliklerini merak edenler için paylaşıyorum Bulunduğu yer : kayseri Su sıcaklığı :41°C Kayseri’nin Bayramhacı Köyü’ne 1,5 km. uzaklıktadır. Romatizma, gut hastalarında, dolaşım yolları rahatsızlıklarında yararlı sonuçlar verir. İçme olarak karaciğer...
  4. Eskişehir Kaplıcası

Eskişehir Kaplıcası

eskişehir kaplıcaları Eskişehir kaplıcaları genel bilgilerini sizler için paylaşıyorum Bulunduğu yer : eskişehir Su sıcaklığı :55°C Eskişehir il merkezindedir. Beş kaynaktan en önemlisi, kentin ortasından Porsuk çayı kenarından bir çatlaktan çıkar. Su bol olduğu için evlere de sıcak su dağıtımı yapılır. Oteli ve bir tarihi hamamı vardır. Sular en çok kalsiyum sülfat içerir. Eskişehir...
  5. Ekşisu Kaplıcası

Ekşisu Kaplıcası

ekşisu kaplıcası erzincan ekşisu kaplıcaları kaplıcaları ekşi su Ekşisu kaplıcası genel bilgilerini sizler için paylaşıyorum Bulunduğu yer : erzincan Su sıcaklığı :31°C Ekşisu, Erzincan-Erzurum karayolu üzerinde bir dinlenme yeridir. Erzincan’a 15 km. uzaklıktadır. Ekşisu çevresinde, biri sıcak olmak üzere sekiz şifalı su kaynağı vardır. Dakikada 60 litre su verir. Bulunduğu yer denizden 1170...

Sayfayı Paylaş