gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kolanın Faydalarına Bir Bakın!!

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kolanın faydaları, kolanın yararları, kola ne işe yarar
    Sevgili melekler, kolann zararlarını artık bilmeyen yoktur herhalde. İnsanın içtikçe içesi gelen, içtikçe insanı kendisine bağlayan kolanın faydaları da varmış meğer. Ama nelere faydası varmış, okuyun bakın, gözlerinize inanamayacaksınız!!

kola.jpg

Kolanın Faydalarına Bir Bakın!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir salkım üzümün faydaları

bir salkım üzümün faydaları

üzümün faydaları üzüm faydaları uzumun faydalari üzümün faydalari yeşil Kanser oluşumunu önleyen, kalp krizi riskini azaltan üzüm, güneş ışınları, stres ve sigara nedeniyle bozulan cildin güçlenmesini de sağlıyor. İşte üzümün faydaları. Bir kilogram üzümün, içerdiği besin değerleri açısından, 1.150 litre süte, 390 gram ete ya da 1.2 kilogram patatese eşdeğer olduğu belirtildi. Kanser...
  2. Bir bardak kolanın dakika dakika zararları...

Bir bardak kolanın dakika dakika zararları...

Bir bardak kolanın dakika dakika zararları.. Kolayı çoğumuz düşünmeden tüketiyoruz Peki, kola içtikten sonra vücudumuzda ne gibi değişiklikler olur? (Prof Dr Ayşe Akın) İlk 10 dakika: 10 çay kaşığı şeker vücudunuza girer (Günlük almanız gereken şeker miktarının tamamı kadar) Fosforik asit tat alma duyunuzu keser ve aşırı şeker yüklemesinden dolayı kusmanızı engeller 20 dakika: Kan...
  3. Mankenlere bak birde boylarına bak =)

Mankenlere bak birde boylarına bak =)

ebru şanlı ebru sanli Kızlar birazdan sizlere sizinde çok yakından tanıdığı bazı mankenlerin boylarını verecem ve öğrendikten sonra eminim sizlerde benim gibi çok şaşıracaksınız.Açıkcası ben bu mankenleri çok daha uzun bişey sanıyordum resmen hayal kırıklığına uğradım diyebilirim bir iki manken harici diğerlerinden bazıları nerdeyse benim boylarımda bende mi manken olsam acaba hahaha :dil:...
  4. kolan kaplıcası

kolan kaplıcası

Kolan kaplıcası ve kaplıca özelliklerini sizler için paylaşıyorum Bulunduğu yer : elazığ Su sıcaklığı :42°C Karakoçon ilçesi’ne 27 km. uzaklıktadır. Sular, etrafı fundalıkla çevrili birkaç yerden çıkar. Sodyum ve kalsiyum bikarbonatlı sulardandır. İçimi pek hoştur. Aç karnına içme iyi gelir. Banyosundan romatizma, kadın hastalıklarından şikayetçi hastalar fayda görür. Damar genişletici etkisi...
  5. Bir Bardak Kolanın Vücudumuza Zararları

Bir Bardak Kolanın Vücudumuza Zararları

bir bardak kolanın zararları bardak çekmenin zararları Her nekadar uzmanlar asitli içecekleri içmemizin vücudumuza zararlı olduğunu söylesede kola içmekten vazgeçemiyoruz...Ama şimdi bir bardak kolanın vücudumuza bir saat içinde ne kadar zarar verdiğini okursak içmekten vazgeçebiliriz :tik: İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, bir bardak kolanın 60 dakikada vücuda verdiği...

Sayfayı Paylaş