gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kolay Anlatımlı Bolero Modelleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kolay Anlatımlı Bolero Modelleri rica ediyorum modellerinide paylaşırsanız çok daha iyi olur diyor ve şimdiden saolun kızlar demeyide ihmal etmiyorum :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kolay Anlatımlı Bolero Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolay örgü bolero modeli

Kolay örgü bolero modeli

kolay örgüler kolay bolero modelleri en örgü modelleri örgü tarifleri bolero yapımı Kolay örgü bolero modeli 200 ilmek 2 düz 2 ters olarak örgüye başlanır. 1 karış kadar ördükten sonra ilmekler yarıya indirilir. Bunun için 2 ilmek düz, 2 ilmek ters, 2 ilmek düz şeklinde örgü yapılır. Bu bölümde 1 düz,1 ters olrak örülür. 2 karış kadar ördükten sonra ilmekleri tekrar 2 katına cıkaracağız....
  2. Bolero modelleri benim bolerom

Bolero modelleri benim bolerom

Bolero buda benim yaptığım bolero
  3. Bebek Hırkası kolay anlatımlı

Bebek Hırkası kolay anlatımlı

bebek hırkası nasıl örülür yakadan başlamalı bebek hırkası anlatımlı anlatımlı yakadan başlamalı hırkaları hırkaları Bebek Hırkası kolay anlatımlı Ben kızıma hırka modeli ararken buldum bu hırkayı ve başlamaya karar verdim. İnternette o kadar çok örgü ile ilgili site özelliklede blog var ama işe yarayacak doğru düzgün anlatan site bulmaz zor. Bende bulunca sizinle paylaşayım dedim....
  4. Kolay Anlatımlı Örgü Modelleri

Kolay Anlatımlı Örgü Modelleri

Kolay Anlatımlı Örgü Modelleri de paylaşırsanız çok iyi olur. Ben örgüde henüz yeniyim ve kolay modeller istiyorum :)
  5. Anlatımlı kolay bolero modelleri

Anlatımlı kolay bolero modelleri

Kolay Anlatımlı Bolero Modelleri Kolay Anlatımlı Bolero Örnekleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda bizden kolay ve anlatımlı bolero modelleri isteyen misafirimiz ve ilgili tüm arkadaşalrımız için anlatımlı ve kolay olan bolero modellerini paylaşıma açıyoruz. Yapılışı: İpi öne geçirip ilmeği tersten boşalın. Bir düz örün ve bu şekilde sırayı tamamlayın. Sonraki sırada ipi öne alın...

Sayfayı Paylaş