gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kolay Anlatımlı Örgü Modelleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kolay Anlatımlı Örgü Modelleri de paylaşırsanız çok iyi olur. Ben örgüde henüz yeniyim ve kolay modeller istiyorum :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba... Size sitemizin Örgü, Dikiş & Nakış bölüm linkini veriyorum bu bölümde istediğiniz modeller ve teknikleri yer almaktadır.

Kolay Anlatımlı Örgü Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolay Örgü Yelek Modeli

Kolay Örgü Yelek Modeli

yelek örgü modelleri kolay örgü yelek modelleri kolay spor 300 gram yumak kullanılmıştır.1 nolu tığ ile örülmüştür.38 beden için; Yeleğe arkadan başlayın.38 cm zincir çekin üzerine örneği yaparak devam edin .40 cm sonra arka ortasında 10 cm bırakarak her iki yandan önler için 14 cm ile 4 sıra öeneği örün.Daha sonra kruvaze olması için bir taraftan artırarak etek ucu 30 cm olacak şekilde...
  2. Örgü kırmızı kazak modeli(anlatımlı)

Örgü kırmızı kazak modeli(anlatımlı)

Bence her bayanın kış için dolabında bulunması gereken birşeydir örgü kazak...heleki soğuk şehirlerde yaşıyorlarsa...sizde model gibi belinizi kavrayan bir kemerle kullandığınız zaman hem modayı takip etmiş olursunuz hemde üşümemiş olursunuz :D Ön ve arkaya 69 ilmekle başlayın. 2 düz, 1 ters, 2 düz, 1 ters, olarak 2 sıra örün. 3. sırada aradaki 1 ters ilmeklerin arasında 1′er ilmek...
  3. Kolay Anlatımlı Bolero Modelleri

Kolay Anlatımlı Bolero Modelleri

Kolay Anlatımlı Bolero Modelleri rica ediyorum modellerinide paylaşırsanız çok daha iyi olur diyor ve şimdiden saolun kızlar demeyide ihmal etmiyorum :)
  4. Anlatımlı kolay bolero modelleri

Anlatımlı kolay bolero modelleri

Kolay Anlatımlı Bolero Modelleri Kolay Anlatımlı Bolero Örnekleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda bizden kolay ve anlatımlı bolero modelleri isteyen misafirimiz ve ilgili tüm arkadaşalrımız için anlatımlı ve kolay olan bolero modellerini paylaşıma açıyoruz. Yapılışı: İpi öne geçirip ilmeği tersten boşalın. Bir düz örün ve bu şekilde sırayı tamamlayın. Sonraki sırada ipi öne alın...
  5. Anlatımlı örgü bebek cepken modelleri

Anlatımlı örgü bebek cepken modelleri

Yeni 2015 model anlatımlı örgü erkek bebek cepken modelleri anlatımlı cepken yelek modelleri – Erkek bebekler için kullanabileceğiniz örgüden şiş ve tığ ile işlenmiş sıcak tutacak aynı zamanda modern görünümlü el emeği göz nuru cepken yelek modellerini sizlere sunmak istiyorum arkadaşlarım. Aşağıdaki resimden sizler bu modelleri daha yakından incelemek isterseniz tıklayarak resimlerin büyük...

Sayfayı Paylaş