gebe
  1. eylül

eylül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Kolay bir soru

Konu, 'Zeka Soruları' kısmında eylül tarafından paylaşıldı.

Bir kabilede kadınlar Pazartesi, Salı, Çarşamba günleri erkekler ise Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri yalan söylemekteler, diğer günlerde ise doğruyu söylemektelermiş.
    KADIN: Dün yalan söylüyordum.
    ERKEK: Ben de.

SORUMUZ: Bugün günlerden nedir?

2. nil

nil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kolay bir soru
    pazar günü ikiside doğruyu sölemektedirler. burdanda erkeğin yalan sölediğini anlıyoruz bayanda doğru sölediğine göre bugun perşembedir

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Nil'in cevabı doğru.

Kadın doğru söylüyor ve diyor ki "dün yalan söylüyordum. Bu durumda erkek yalan söylüyor olmalı, çünkü aynı günlerde yalan söylemiyorlar. Erkeğin yalan günü, kadının yalan gününden bir gün sonra, yani Perşembe...

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

kopya çekiyorum Bilge ne derse o aynen:D:Dbilge umarım bilmişizdir:D

5. eylül

eylül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    doğru cevap arkadaşlar ee tabiki sorular kolay :)

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

oleyyy bildim bilidim bildiiiiiiiiiiiiiimmmmmm:D:D

Kolay bir soru konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1 Kolay Soru daha

1 Kolay Soru daha

Bir adam apartmanın 20. katında oturuyormuş ve 20. kattan giriş kapısına inerken asansörle inebiliyormuş. Ama 20. kata çıkarken 18. kata kadar çıkabiliyormuş diğer katları yürüyerek çıkıyormuş. Acaba neden 20. kata asansörle çıkamıyormuş?
  2. yapımı kolay bir şalvar

yapımı kolay bir şalvar

şalvar kalıpları şalvar kalıbı salvar dikimi dikimi nasıl dikilir yapımı kolay bir şalvar
  3. bi kaç soru size çok kolay

bi kaç soru size çok kolay

1- Yorgun bilgisayarlar acıkınca ne yerler. 2- Ne kadar yağmur yağarsa yağsın daha fazla ıslanmayan nedir. 3- Bir matematik kitabı diğer matematik kitabına ne demiş. 4- Hiç soru sormayan ama devamlı cevap bekleyen nedir. 5- Yağmur düşerken yükselen nedir. 6- Türkçe de en sık yanlış okunan kelime hangisidir 7- Bütün gün boyunca aynı soruyu sorup her seferinde farklı cevap aldığımız soru nedir....
  4. uNut DeMeK KoLaY geL BaNa SoR

uNut DeMeK KoLaY geL BaNa SoR

unut demek kolay unut demek kolay gel bana sor birde Unut demek kolay gel bana sor bir de Unutamiyorum iste unutamiyorum Bir sey var suramda beni kahreden Suramda tam yuregimin ustunde * Cakili duran bir sey var Elimde degil sokup atamiyorum Dalip dalip gidiyor gozlerim derinlere Kimi gorsem biraz sana benziyor Seni hatirlatiyor su bulut su gokyuzu Su kayalari doven deniz Su huzunlu...

Sayfayı Paylaş