gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kolay çalınan şarkı tabları var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bana kolay çalınan şarkı tabları lazım paylaşırsanız çok memnun olurum teşekkr ederm

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

kolay çalınan şarkı tabları var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. flütle çalınan en kolay şarkı notaları

flütle çalınan en kolay şarkı notaları

selam arkadaşlar flütle çalınan en kolay şarkı notaları lazım
  2. flütle çalınan kolay şarkılar ve notaları

flütle çalınan kolay şarkılar ve notaları

flütle çalınan en kolay şarkı notaları İlkokul yıllarımda ki müzik dersim geldi aklıma :) Eminim sizde oyıllara daldınız ama bu güne şimdiye gelin diyor ve sizlere flütle çalınan şarkıların notalarını sunuyorum Melek'ler:) do-do-sol-sol-la-la-sol-fa-fa-mi-mi-re-re-do-(tekrar)sol-sol-fa-fa-mi-mi-re(tekrar)do-do-sol-sol-la-la-sol-fa-fa-mi-mi-re-re-do...
  3. Gitar Çalanlara Kolay Çalınan Şarkı Tabları

Gitar Çalanlara Kolay Çalınan Şarkı Tabları

Kolay Çalınan Şarkı Tabları Kolay Şarkı Tabları Gitar Sevgili müziksever meleklerimiz, gitar çalarken kullanabileceğiniz kolay çalınan şarkı tabları ile karşınızdayız. Buyrun ..:) Barış manco donence ( E:---------------------------------------------------------------- ( B:--------------------------------------------------------------- 2 (...
  4. Kolay Zayıflama Çayları tarifleri var mı?

Kolay Zayıflama Çayları tarifleri var mı?

Ben son iki ayda tam 8 kilo aldım ve bu aldığım kiloları kesinlikle vermek istiyorum ama nasıl vereceğimi bilmiyorum acaba bu zayıflama çayları işe yarar mı lütfen bana evde kendi yapabileceğim Kolay Zayıflama Çayları tarifleri verin.
  5. toz almanın daha kolay yolu var mı

toz almanın daha kolay yolu var mı

ben yeni evlendim hiçbir iş beni yormuyorda şu toz bezlerinden nefret ediyorum :/ nerenin tozunu alsam arkamı dönüyorum yine toz var bunun için bir püf nokta var mı?

Sayfayı Paylaş