gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Kolay değil artık seni unutmak

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Müslüm Gürses - Döndür Yolumdan Çok mu zor
    Bu kadar mı zor
    Başlamak bir aşka kollarında
    Kavuşmak dudaklarında
    Teninde biraz kor kaldıysa
    Tutkularıma

Ne biçim bir aşk bu
    Bakıyorum gözlerine görüyorsun
    Tutuyorum ellerini
    Tutuyorsun sen de
    Ne kaldı o zaman geriye

Döndür
    Sapmayacak sandığım yolumdan beni döndür
    Söndür
    İçimde yanan bu kör inadı aşkınla söndür
    Hadi beni döndür
    Yolumdan döndür

Son düzenleme: 31 Mart 2008
  2. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    mùslùm gùrsesi cogu insan sevmez ama ben dinlerim efkar basinca.martilar ismini sahilde fisildara severek dinlerim

Kolay değil artık seni unutmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. elimde değil unutmak seni.................

elimde değil unutmak seni.................

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Artık seni sevdiğime pişman değilim

Artık seni sevdiğime pişman değilim

sevdiğime yazılar En güzel beraberlik seninle olmak diyorum, nasıl en korkunç yalnızlık sensiz olmaksa... Biraz önce buradaydın, aradan geçen zaman henüz kokunu bile dağıtamadı. Oturduğun koltukta ağırlığının izi duruyor. Dokunduğun her yerde sıcaklığın var, baktığın her şeyde aydınlığın. Gittin mi? Ben şimdi yalnız mıyım? Duvarlar üzerine yıkılıyor, yüzümde parçalanıyor aynalar, resim...
  3. ,,Unutmak Kolay''

,,Unutmak Kolay''

Unutmak kolaydır hep derler ama bilmezler insanın içinde yatan unutmamak hissini. Her kafadan bir ses çıkar ama hiçbiri doğru değildir unutamayan için... Benimde böyledir.Aslında zaman herşeyi getirir zaten zaman bunu gerektirir. Ya olduğu gibi yaşayamazsın herşeyi , ya da zaten yaşanmış bitmişleri görürsün ama her yaşanmış unutulmaz. Unutulan zaten hatırlanmaz. Siz siz olun unutmayı...

Sayfayı Paylaş