gebe
  1. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0

kolay degil sevdim işte-----

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında juju tarafından paylaşıldı.

Hep düşünmüşümdür; Her sevmek istediğimde sevebilseydim hayatım ne kadar başka olurdu diye... Şunu sevmek istiyorum,sevdim..Buna aşık olmak istiyorum,oldum...
    Kolay söylenmiyor "SENİ SEVİYORUM" demek.Olmuyor,denmiyor Yürekten bir çığ gibi yükselmedikçe..
    Sevgi kolay değil...Sabahları seni özleyerek uyanmak,yanımdayken bile... özlemek,güldüğünde gözlerimin gülmesi,üzüldüğünde içimin parçalanması,ağladığında kahrolmak kolay değil...
    Sevgi kolay değil
    İstemek,İçten düşünmek ve senin "ben"olman kolay değil...
    Kolay değil...Göz göze geldiğimizde,yüreğime bir kor düşmüşcesine engel olamamak,seni ne kadar çok sevdiğimi düşünmek ve hissetmek; özlemek seni yokluğunda...
    Gece yatağıma girdiğimde seni düşünmek,dualarıma senide dahil etmek,kendimden çok senin için yalvarmak ALLAH’a...
    Dualarımda sanada yer vermek kolay değil..
    Seninle sadece bakışmayı,gezmeyi,elini tutmayı,kokunu hissetmeyi istemek,özlemek değil,yıllar sonrasınıda düşünerek,seninle geçecek yıllara tatlı bir tebessümle bakmak,beraber yaşlanmayı istemek kolay değil...
    Hayatımı sana verebilmeyi dilemek..Bütün bunlar kolay değil..Bir anda düşünemez,isteyemez insan..
    Ben bunları düşünüyor,hissediyor ve istiyorsam ve BEN BUYSAM,Bu kadar kolay değil diyerek,sevgime yazık etme...Tabiki kolay değil.
    Kolay olan yakışmaz sevebilen yüreğime..
    Geceye mahkum olan gündüz önünü göremezse,bende sevgine mahkum olmuşum,Sevgimse mabedim olmuş...
    Her şeyi söylemek Kolay değil bu dile Volkan olur patlar yüreğim, Ellerim titrer,Gözlerim dolar
    Beni nefessiz bırakır gözlerin....Şimdi meçhul olmaktan korkuyorum
    Adını unutmaktan..
    Dümeni şaşmış, Sevdam gibi sonsuz, Ruhum gibi ıssız maviliklere
    Bir tekne olup yol almakta Bilirim
    O yollarda dalgalar Bir tokat olur patlar suratıma
    Hiçbir şey tecelli edemez beni bu durumda....
    Şimdi tarifsizlikler içinde boğuluyorum ..Bir ağ olup kurtarırdı beni
    Şimdi yanımda olsaydı o gözlerin..
    Yılar merhem olmaz Bu sevdanın açtığı yaraya
    Sen den uzaklaşmakta da Çare bulmaz bu solgun yüreğim
    Şimdi eylülde uçarım Baharını kayıp etmiş , Can çekişen bir yaprak gibi..
    Unutulmaktan korkuyorum şimdilerde
    Üzerime kara toprakların örtüldüğü Toprak bir mezar da
    Belki bu kadarda şanslı olmayabilirim ,Bir çıkmaz sokakta
    Sevdanla terkedilmiş..Bıkkın vaziyete düşerim
    Belki Çoktur ama...Bir o kadar da umutsuzdur sonum
    kolay değil sevdim işte....

kolay degil sevdim işte----- konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sertab Erener - Kolay Degil

Sertab Erener - Kolay Degil

Kolay Değil Hiç kolay değil Aşıksan güzelim Mum gibi yana yana yana yana Erirsin bir daha İflah olmazsın hiç hiç Aşıksan güzelim Bir kere için içine sığmazki senin Kalbini söndüremezsin hiç hiç Aşıksan güzelim İnan ki öpe öpe her bir yerini Sevsen de bitiremesiz hiç Aşıksan erkeksen Aşıksan kadınsan Aşıksan kolay değil Aşıksan erkeksen Aşıksan kadınsan Aşıksan Hiçbir şey...
  2. sevdim işte ötesi yok

sevdim işte ötesi yok

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Böyle sevdim işte...

Böyle sevdim işte...

Ben seni görmeden sevdim Yorgun gecelerde titreyen bir yetim bir öksüz yüregimde sevdim seni Ey gönül bahcemde büyüttügüm nazli cicek, Ey sevdamin adi, askin gercek anlami Bu hasret, bu gurbet söyle, söyle ne zaman bitecek Ben seni görmeden sevdim Yolunu gözledim bir Medine sabahi Ellerimde güller, güllerki kokunu aldigim, kokunu alip yandigim yanip yanip agladigim... Ben...
  4. böyle sevdim işte..

böyle sevdim işte..

beni duy beni hisset aşkım duy hisset aşkım ben seni hep sevdim canım Ben seni kocaman bir yürekle sevdim. Gözlerim değil, yüreğimdi seni gören. Sen damarlarımdaki kana karışıp, geldin oturdun yüreğime. Bir başka yerde olamazdın zaten. Sen, benim en değerli yerimde, yüreğimde olmalıydın, orada kalmalıydın. çok aşka ev sahipliği yapan bu yürek, ilk kez bu kadar kolay kabullendi seni. Herhangi...

Sayfayı Paylaş