gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Kolay değiştirilen elbise (mükemmel)

Konu, 'Moda Güncel' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

burda elbise modelleri
    Bu elbiseyle gerçekten mucize yaratmak mümkün ve oldukça şık görünüm kazanıp gecenin yada gündüzün,davetin yada düğünün gözdesi olabilirsiniz.:tik:
    Modify Clothing tasarımcılarının ürettiği elbise farklı kullanım özelliğine sahip. Yani bir elbiseye 10 farklı görünüm hatta daha fazlasını kazandırabilme şansınız var. Pratik ve güzel bir çalışma olmasının yanında aslında biz kadınların zaten bu tür ince numaralarla giydiğimiz kıyafetlere farklılık kazandırabilme kabiliyetimizin olduğunu da söylemeden geçilmez doğrusu :tik:

Daha fazla değişim burada :

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    İnanmıyorum hepsi çok güzel olmuş yaaa<

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Evet çok hoş ve şık elbiseler emeğien sağlık canım

Son düzenleme: 22 Şubat 2010
  4. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi çok güzel olmuş yaaa

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi mükemmel gerçekten süper... verebilirsem helalinden +rep :tik:

6. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    saolun kızlar bende çok akıllıca buldum bizde bu şekil diktiremezmiyiz yahu :D Saoll Şulemmm gönlü zengin arkadaşım benim

7. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi çok güzel modeller çok hoşmuş gerçkten

Kolay değiştirilen elbise (mükemmel) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. TÜRK MEDENİ KANUNU... Değiştirilen veya kaldırılan maddeler...

TÜRK MEDENİ KANUNU... Değiştirilen veya kaldırılan maddeler...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Artık Değiştirilen Ürüne de Garanti Verilecek

Artık Değiştirilen Ürüne de Garanti Verilecek

Artık Değiştirilen Ürüne de Garanti Verilecek Şirketler artık, ‘‘değiştirilen ürünün de garantisi olur mu?’’ diyemeyecek. İzmir Tüketici Mahkemesi, değiştirdiği ürüne garanti uygulamak istemeyen firmayı haksız buldu. Bu ürün için garanti süresinin, değiştirildiği tarihten itibaren bir yıl olarak uygulanması kararını verdi.Diğer davalara da örnek teşkil edecek bu karara, Tüketici Yasası'nda...
  3. Gömlekten şık ve kolay bir elbise yapımı

Gömlekten şık ve kolay bir elbise yapımı

pratik kıyafet yapımı kolay elbise yapımı gömlekten elbise kıyafet erkek gömleğinden Her daim beyinlerimizde sürekli yararlı ve faydalı şeyler üreten,atmadan önce ne yapıpta tekrar kullanabilinir diye düşünen parlak zekaya sahip biz hanımlar yine akıllıca gömlekten elbise yapmayı düşünmüş ve yapmışlar sonuç ortada ellerine sağlık... Çok şık ve yapımı kolay bence dikdikten sonra üzerine...
  4. kolayca değiştirilebilen elbise

kolayca değiştirilebilen elbise

Modify Clothing tasarımcılarının ürettiği elbise, farklı kullanım özelliğine sahip. Yani bir elbiseye 10 farklı görünüm hatta daha fazlasını kazandırabilme şansımız var. Pratik ve güzel bir çalışma olmasının yanında, aslında biz kadınların zaten bu tür ince numaralarla giydiğimiz kıyafetlere farklılık kazandırabilme kabiliyetimizin olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim doğrusu ...
  5. Mükemmel Yazlık Elbise Modelleri

Mükemmel Yazlık Elbise Modelleri

bütün elbise modelleri merada elbise Bu elbiselere bakıp da en az birine nolurr benim olsun demeyecek bir bayan varmıdır ki :)Çok zevksiz olması lazım bana göre böyle bir şey için.Zira bence hepsi birbirinden mükemmel.Tasarımcılarını tüm kalbimle tebrik ediyorum :)

Sayfayı Paylaş