gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kolay Doğum İçin Yapılması Gerekenler

Konu, 'Gebelik' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kolay doğum, doğumu kolaylaştırmak için, kolay doğum yapmak için

Sevgili melekler, her gebe normal ve kolay bir doğum yapmak ister. Gebeliğin sonlarına doğru artan doğum korkusuna rağmen sakin olmak, bazı ufak tefek tedbirlere başvurmak gerekir. İşte o tedbirleri, doğumu kolaylaştırmak için neler yapmanız gerektiğiyle ilgili bilgileri makalemizde sizlere anlatmak istiyoruz....

kolay-doğum.jpg

Kolay Doğum İçin Yapılması Gerekenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düğün için yapılması gerekenler

Düğün için yapılması gerekenler

düğünde neler yapılır düğünlerde neler yapılır düğün için yapılması gerekenler düğün günü yapılması gerekenler düğünde Evet evlenmek için günler aylar sayan meleklerin tam olarak yapılması gereken herşey A'dan z'ye kadar anlatılıyor kolay gelsin :) Evlenmeye karar verip, iki üç ay içinde tüm formatileri ve hazırlıkları tamamlayanlar da olmuyor değil ama pekçok çift, nişanlılık...
  2. Erken doğum olmaması için neler yapılmalı yapılması gerekenler neler ?

Erken doğum olmaması için neler yapılmalı yapılması gerekenler neler ?

Erken doğum tehlikem var, erken doğum yapmamak için doktorumun verdiği tavsiyelere ek olarak buradaki meleklerden duymak istiyorum. Acaba tam olarak neler yaptınız ? Ben neler yapmalıyım ? Erken doğum tehlikesinde yapılması gerekenler yada yaptıklarınız neler teşekkür ediyorum ? Ebru Polat.
  3. normal doğum için yapılması gerekenler

normal doğum için yapılması gerekenler

kızlar ilk çocuğum ve ben normal doğum yapmak istiyorum bunun için bir egzersiz yada kullanılan yöntem var mı teşekkür ediyorum.
  4. Kolay doğum için yapılması gerekenler

Kolay doğum için yapılması gerekenler

Ağrılarınız başladıktan sonra sıvı gıdaları tercih edin. Bağırsaklarınızın boş olması doğumu kolaylaştırır. Kolay doğum için yapılması gerekenler -Hastaneye gitmeden önce ılık bir duş alarak rahatlayın. -Sularınız geldiyse ayakta durmayın en yakın sağlık kuruluşuna başvurun. -Korkmayın. Korku ve endişe ağrılarınızın düzenini bozarak doğumun uzamasına neden olur. -İki ağrı arasında...
  5. Kolay Bir Doğum İçin Yapmanız Gerekenler

Kolay Bir Doğum İçin Yapmanız Gerekenler

kolay doğum, kolay doğum için, kolayca doğurmak için Sevgili melekler, özellikle ilk gebeliğini yaşayan bayanların en çok korktukları şeylerin başında doğum gelir. Daha önce hiç tatmadıkları ve genelde acılı olduğu bilinen doğumu kolaylaştırmak ve rahatça geçirmek biraz da kişinin kendi elinde. Şimdi sizlere vereceğimiz tavsiyeler sayesinde doğumunuzu rahatlık içinde...

Sayfayı Paylaş