gebe
  1. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48

Kolay HAMİLE kalme kürü

Konu, 'Gebelik' kısmında AyYuzlu tarafından paylaşıldı.

selammmm meleker hamıle kalmak isteyenlere biraz yardımcı olmak istedim bnm taddıgım bu guzel duyguları onlarda tatsın istedim ve bir kür buldum paylaşmak istiyorum gerci pek kürlere falan inanmam ama yinede deneyin umarım bir farydasını gorursunuz

KOLAY HAMİLE KALMA KÜRÜ

- 8-9 inciri ilk once guzelce yıkayın
    sonra 0,5lt suda 15dk kaynatın

- 4 tane havucu buyuk parcalara bölerek 0,5lt suda 20 dk kaynatın

ve incirle havuc suyunu karıstırın sabah/ogle/akşam her gun 25 gun boyunca icin

nott: incir le havucu ayrı ayrı kaplarda kaynatın emi meleklerimm :yemek:

inş yakında hamiş melekler olmanız dilegiyleeee :26::26::26:

2. berennaz

berennaz Forum Okuru

az önce tv de de aynı tarifi verdi ibrahim hoca teşekkürler canım not almamıştım

3. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    ben aldım ve sizinle paylaşmak istedimm

4. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    gelişmeleri soyleyın bizzeee merak ederim şimdi ben

5. sanik

sanik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bunu her gün taze olarak mı yapacaz ? dolaba koyup bikaçgün idare edebilir miyiz?

6. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    hergun taze olarak cnm

7. sea34

sea34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    244
    Ödül Puanları:
    0
    az önce ibrahim saraçoğlu fox twdeydi.bir günde tüketilebilir fakat içilmez ise 2 güne mutlaka bitirilmesini söyledi.ılıtıp birbirine karıştırdıktan sonra iöebildiğinizi 1 günde için içemedğinizi 2. gün bitirin dedi.incir kürünü yapmıştım ama bi de bunu deniyeyim bakm....

8. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Benim yumoşlar bugün dökülmeye başladı ama nafile çalışamıycam kiiiii :((((
    ilaçlarım daha bitmedi bu ay da boşa gidecekler..

9. mervuş

mervuş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    selam paylaştığın bilgiler için teşekkürler ben bişey sorcam kuru incir diye belirtmemişin kuru yaş farketmezmi?

10. yaseminnnnnn

yaseminnnnnn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.103
    Ödül Puanları:
    0
    selam bu kürlerin faydasını gören var mı? acaba bana da etkili kür tarifleri verir misiniz? bebisim

11. ramazan

ramazan Forum Okuru

Slm ben 3 yıllık evliyim çocuk delisi oldum beni bosatacaklardi gitmedigim doktor kalmadı her bi doktor sizin çocuğunuz olmaz tüpbebek olmaz yyaşınız küçük dedi ben 25 eşim 21 yasında neyse yasli bi kadın bana bu tarifi verdi bi tencereye suyu doldur iiçine 20 25 incir elinle parçala bıçakla değil kaynat iyice ssoğuyunca düzelten süz her gün AC karnına bi su bardağı bayan iiçecek bir hafta erkekte bi cam kavanoza inciri eliyle bolecek dolduracak üzerine zeytinyağı dökecek bir hafta güneş görmeyen yerde bekleyecek snra hergun AC karnına bir veya 2 tane yiyecek sperm güçlenecek bunu denedik eşim şuan 7 aylık hamile isterseniz teldede yardımcı olurum 0544 551 03 55 allah Gönlünüze gore versin.

Kolay HAMİLE kalme kürü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kolay hamile kalabilmek için incir kürü

kolay hamile kalabilmek için incir kürü

incir kürü incir kürü nasıl uygulanır kürünün faydaları kürünün faydalari hamilelikte incirin faydaları Kuru incir Özellikleri: Kan yapıcı ● Yumurta çatlatıcı ● Kolay hamile kalma Yumurta çatlatıcı ve kolay hamile kalma Yarım litre kaynamakta olan klorsuz suya onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ediniz ve yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Yirmi dakika tamamlandıktan sonra...
  2. Kolay hamile kalmak için bitkisel kürler

Kolay hamile kalmak için bitkisel kürler

bitkisel hamile kalma hamile kalmak için bitkisel kürler kalmak için kürler ibrahim saraçoğlu kalmanın yolları ibrahim saraçoğlu kolay kalmanın yolları Aslında şifa kaynağı doğadan gelyor arkadaşlar birçok hastalığın devası ve tedavisi yine bitkilerde. İbrahım Saraçoğlu yine bitkilerle ilgili hamile kalamayan kişiler için bitkisel bir kür hazırlamış Hamile kalamamanın bazı nedenleri vardır...
  3. Kolay hamile kalma kürü

Kolay hamile kalma kürü

hamile kalma kürleri kolay hamile kalma kürü İncir Kürü: 7-8 tane kuru incir, yarım litre suda 5-10 dk haşlanacak. Daha sonra süzülüp suyu 1 gün içinde tüketilecek (İncirlerin yenmesine gerek yokmuş). Her gün taze hazırlanacak. 21 gün süreyle uygulanacak. Bu kürün daha etkili olması için, bu küre başlamadan önce 15 gün süreyle soğan kürü uygulanması gerekiyormuş. O da şöyle; İncire...
  4. Yumurta Çatlamasına Yardımcı ve Kolay Hamile Kalma Kürü

Yumurta Çatlamasına Yardımcı ve Kolay Hamile Kalma Kürü

Hamile kalmak isteyen Melek'lerimiz, işte size hamile kalmanızı kolaylaştıracak bir kür tarifi :) Hamile Kalma Kürü Hamile Kalmak İçin Uygulanacak Bitkisel Kür Bebek olması için bitkisel kür Yarım litre kaynamakta olan klorsuz suya onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ediniz ve yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Yirmi dakika tamamlandıktan sonra ılımasını bekleyiniz. Ilıdıktan...
  5. Hamile Kalmak İsteyen Melekler Buraya Bitkisel Kürle Kolayca Gebe Kalın

Hamile Kalmak İsteyen Melekler Buraya Bitkisel Kürle Kolayca Gebe Kalın

bitkilerle hamile kalma,bitkilerle hamile kalmak, Arkadaşlar hamile kalamıyorsanız bu bitkiler tam size göre bu kürü mutlaka uygulayın derim inş.sizlerde en kısa gebe kalabilirsiniz ve bize buradan ben hamileyimmm diyee bağıra bağıraa ialn edersiniz diyorum ben kullanmaya başladım bile Hamile kalmayı destekleyen kür tarifi: 5 gram aslan pençesi, 5 gram civan perçemi, 5 gram çoban...

Sayfayı Paylaş