gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

kolay lokumlu milföy

Konu, 'Hamur İşleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

lokumlu milföy milföy hamuru 1yumurta sarısı
    lokum
    milföy hamurlarını 4e böldükten sonra ortasına lokum koyulur yuvarlanıp üzerlerine yumurta sarısı sürülür fırında pişirilir arkadaşlar tavsiye ederim hem kolay hemde çok lezzetli oluyor zamanınız değerliyse eğer lütfen deneyin

kolay lokumlu milföy konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lokumlu Kurabiye

Lokumlu Kurabiye

kuş lokumlu kurabiye lokumlu tatlılar kurabiye krem şantili krem şantili 1 paket margarin ( yumuşak olacak ) 1 çorba kaşığı pudra şekeri 1 paket toz halinde krem şanti 1 / 2 çay bardağı sıvı yağ Aldığı kadar un Lokum Yapılışı : Yağ, pudra şekeri ve krem şantiyi ilk başta yoğur. sonra sıvı yağı ve unu ekle. bir parça al elin ile açtır. sonra lokum koy ve yuvarla. 150 derece pişir ama beyaz...
  2. Lokumlu hindistan cevizli tart

Lokumlu hindistan cevizli tart

1 parça pasta keki yarım su b. sıvıyağ yarım çay b. tozşeker 1 yumurta 1 su b. hindistan cevizi 250 gr. lokum HAZIRLANIŞI: Karıştırma kabına yarım su bardağı sıvıyağ yarım çay bardağı toz şeker,1 adet yumurta 1 su bardağı hindistan cevizi ilave edip karıştırın. 1 adet pasta kekini üzerine bu karışımı sürün. Üzerine ortan kestiğiniz lokumları yerleştirin. Fırın tepsisine pasta kekini alın....
  3. Meyveli Karamelli Milföy / Kolay Tatlı

Meyveli Karamelli Milföy / Kolay Tatlı

milföylü tatlılar milföyden tatlılar milföy hamurlu tatlı milföy hamurlu çeşitleri Malzemeler Dilediğiniz kadar milföy (Her birini 3 katlı olucak şekilde.) 1 ad. nası severseniz öle "creme ole" 2 su bard. süt Karamel sos (Hani şu dondurmaların üzerine sıkılanlardan) Damla çikolata Süslemek için; Pudra şekeri Frenk üzümü Yapılışı Creme oleyi hazırlayın. Milföyleri...
  4. Lokumlu Kurabiye Nasıl Yapılır?

Lokumlu Kurabiye Nasıl Yapılır?

lokumlu kurabiye, çeşitleri, nasıl yapılır, malzemeleri nelerdir, hakkında , tarifleri buradan bulabilirsimiz Yeni tariflerle sizlerleyiz bu kurabiye yaygın olmasına rağmen herkez tarafından yapılmamaktadır. Ben ısrarla tavsiye ediyorum. Hemde istediğiniz şekli kendiniz verebilirsiniz. Farklı şek,llerle farklı kurabiyeler elde edebilirsiniz melekler.. Malzemeler 1 çay bardağı toz...
  5. Kolay Milföy Pizzası

Kolay Milföy Pizzası

sevgili melekler sizlere kolay pratik ve çok lezzetli bi tarif vereceğim .Canım yemek istemedğinde atıştırmalık bişeyler canım istiyor bende pratik olan milföylü pizzayı deniyorum ben vejeteryan olduğum için içine sadece sebze kouyoyrum siz damak zevkinize göre zenginleştirebilirsniz gelelim yapılışına ve malzemelrine yapmak isteğiniz kadar milföy hamurunu tepsimize dizelim Dilimlenmiş...

Sayfayı Paylaş