gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Kolay Mini Istihare

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

mini istihare kolay istihare ceşitleri cesitleri istiare çeşitleri Uyamadan önce yedi defa abdestli olarak "Ela ya'lemu men halaga ve hüvel Latiful Habir " Ayet-i Celilesini okuyan diledigini ve istihare ettigi hususu rüyasinda görür,faydalanir
    ESMAÜL HÜSNA
    Beyaz sir

Son düzenleme: 6 Kasım 2009
  2. Münzevi

Münzevi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    أَلَا يَعْلَمُ مَنْ خَلَقَ وَهُوَ اللَّطِيفُ الْخَبِيرُ
    Yaradan bilmez mi? O en gizli şeyleri bilir ( her şeyden) hakkıyla haberdardır.
    Mülk suresi 14. ayet...

Deneyelim inşallah Pelinim.
    Paylaşımın için teşekkürler...

Not: Yalnız "yaglemü" değil "ya'lemü" diye okunuyor.

Kolay Mini Istihare konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mına

Mına

Rüyada Mina'da oldugunu gören kimse, korktugu taraftan emin olur. Dünya ve ahiretçe arzu ettigi her seye nail olur
  2. Mini Mini elbiseler

Mini Mini elbiseler

Yazın sıcağıyla giysilerimizdeki kumaş miktarı da azaldı:DŞu sıcak günlerde serin serin püfür püfür elbiseler giymeyi sevenler buyrun bakalım sizler için seçtiklerimi beğenecek misiniz...
  3. Istihare Duasi Türkce Okunabilirmi???

Istihare Duasi Türkce Okunabilirmi???

istihare duasi türkce istihare duasi duası türkçe estağfurullah duası arapça Merhaba Makbercim, benim sana bir sorum olacakti. Canim Istihare duasi Türkce okunabilirmi?? Biliyorum dualari arapca okumak ve anlamak daha sevap, sevapliktan ziyade sart sanirim?? Ama ben istihare duasini türkcede okunur biliyorum? Tabiki emin degilim, ve tam olarak nasil kilmam lazim istihare namazini canim...
  4. Istihare Namazi

Istihare Namazi

istihare Namazi, istihare duasi, istihare nasil kilinir, Istihare İstihare "hayırlı olanı istemek" anlamına gelir. İnsanlar, kendileri için önemli olan bir karar verecekleri veya bir seçim yapacakları zaman, bazen belki eldeki verilerin yetersizliği sebebiyle veya çeşitli sebeplerle dünya ve ahiret bakımından kendileri için hangi seçimin hayırlı olacağını kestiremezler ve...
  5. Istihare rüyasini yorumlamak

Istihare rüyasini yorumlamak

merhaba arkadaslar yeni üye oldum bu siteye. yurtdisindan katiliyorum. türkcem zayif oldugu icin simdiden özür diliyorum. istihareyle ilgili sorum olcakti, yardim edebilirseniz sevinirim. ben istihare'yi yaptim, yalniz namaz kilmadan. istihareye baslamdan yasin suresiini ve diyer sureler okudum. 7 defa yattim istihareye. konu sudur. bazi sebeplerden dolayi sevgilimden ayrilmak zorunda kaldim....

Sayfayı Paylaş