gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kolay Öğrenilen Diller hangi dillerdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kolay Öğrenilen Diller hangi dillerdir ben yabancı dil öğrenmek istiyorum ama hangisi kolay işte önce onu öğrenmem lazım ki kolayından başlıyim dimi :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Öğrenmesi Kolay Diller Kolay Öğrenilen Diller Hangileridir

Onetik olarak en basiti ural altay dil ailesinden dillerdir.kulağa garip gelebilir ama çince-japonsa vs. telafuzu zor değildir Melek'ler.

gramer olarak farsça epey kolaydır,yazımı zordur Melek'lerim.

İngilizce yeryüzündeki tüm milletlerin kolayca öğrenebileceği bir dil. Ama Türkler içinse Japonca kolay öğrenilen bir dildir.

En kolay öğrenilen dillerden bazıları şöyledir Melek'lerim.

-İngilizce

-Japonca

-Fransızca

-Azerice

-İtalyanca

-Rusca

Kolay Öğrenilen Diller hangi dillerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi Dili Öğrenmek İstersiniz?

Hangi Dili Öğrenmek İstersiniz?

En çok hangi dili öğrenmek istersiniz?
  2. Deniz Zeki - Dile kolay

Deniz Zeki - Dile kolay

deniz zeki denizzeki denis zeki aşık mısın derdin mi var Ağlıyorsun derdin mi var Aşık mısın benim kadar Çaresini kimler arar Bu aşk neler neler yapar Delisin mecnun misali Ecel dinlemez bu mani Yalandır bu herşey sahi Yaradan bilir bu hali Bile bile düştünse sen O dinlemez canım dersen Peşindedir kaçıp gitsen Bırakmaz ki öldürmeden Sonu yok bu sevgi böyle Kırılır bir tek sözünle Yaş olur...
  3. dilim

dilim

Kısmetin parça parça alınacağına işaret eder.
  4. Deniz Seki - Dile Kolay

Deniz Seki - Dile Kolay

Ağlıyorsun derdin mi var Aşık mısın benim kadar Çaresini kimler arar Bu aşk neler neler yapar Delisin mecnun misali Ecel dinlemez bu mani Yalandır bu herşey sahi Yaradan bilir bu hali Bile bile düştünse sen O dinlemez canım dersen Peşindedir kaçıp gitsen Bırakmaz ki öldürmeden Sonu yok bu sevgi böyle Kırılır bir tek sözünle Yaş olur akar gözünde Yaradır kanar gönülde Unut demek dile kolay...
  5. Ajda Pekkan - Dile Kolay

Ajda Pekkan - Dile Kolay

ağlıyorsun derdin mı var? asik misin benin kadar? çaresini kimler arar bu aşk neler neler yapar! delişin mecnun misali, ecel bu dinlemez mani, yalandır her şey bu sahi, yaratan bilir bu halı bile bile düştümse sen o dinlemez canım dersem peşimdedir kaçıp gitsem bırakmaz ki öldürmeden sonu yok bu sevgi böyle kırılır bir tek sözümle yaş olur akar gözümde yaradır kanar...

Sayfayı Paylaş