gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kolay Örgü Modelleri istiyorum sizden melekler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kolay Örgü Modelleri arıyorum ben sizin elinizde yada sitenizde kolay örgü örnekleri varsa lütfen modelleri benimle de paylaşın bacılar:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba, istediğiniz kolay örgü modelleri için BURAYA TIKLAMANIZ kafidir arkadaşım:)

Kolay Örgü Modelleri istiyorum sizden melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolay örgü bolero modeli

Kolay örgü bolero modeli

kolay örgüler kolay bolero modelleri en örgü modelleri örgü tarifleri bolero yapımı Kolay örgü bolero modeli 200 ilmek 2 düz 2 ters olarak örgüye başlanır. 1 karış kadar ördükten sonra ilmekler yarıya indirilir. Bunun için 2 ilmek düz, 2 ilmek ters, 2 ilmek düz şeklinde örgü yapılır. Bu bölümde 1 düz,1 ters olrak örülür. 2 karış kadar ördükten sonra ilmekleri tekrar 2 katına cıkaracağız....
  2. Kolay Örgü Yelek Modeli

Kolay Örgü Yelek Modeli

yelek örgü modelleri kolay örgü yelek modelleri kolay spor 300 gram yumak kullanılmıştır.1 nolu tığ ile örülmüştür.38 beden için; Yeleğe arkadan başlayın.38 cm zincir çekin üzerine örneği yaparak devam edin .40 cm sonra arka ortasında 10 cm bırakarak her iki yandan önler için 14 cm ile 4 sıra öeneği örün.Daha sonra kruvaze olması için bir taraftan artırarak etek ucu 30 cm olacak şekilde...
  3. kolay örgü hırka modeli

kolay örgü hırka modeli

tarifli hırka modelleri kolay hırka modelleri kolay örgü tarifleri örgü tarifleri
  4. Kolay Anlatımlı Örgü Modelleri

Kolay Anlatımlı Örgü Modelleri

Kolay Anlatımlı Örgü Modelleri de paylaşırsanız çok iyi olur. Ben örgüde henüz yeniyim ve kolay modeller istiyorum :)
  5. Şahane Saç Örgü Modelleri Siz Meleklerimize Özel...

Şahane Saç Örgü Modelleri Siz Meleklerimize Özel...

Saç Örgü Modelleri Örgü Saç Modelleri Saçlarda romantik bir hava yaratan örgüler; günlük hayatta ve özel davetlerde tercih edilebilir. Özellikle röfleli ya da balyajlı saçlara sahipseniz; saç renginizin güzelliğini ortaya çıkarmak için saç örgüsü modellerini tercih edebilirsiniz.Saçlarınızı şekillendirmek için size ilham verecek örgü saç modellerini tercih eden ünlü kadınlardan bir seçki...

Sayfayı Paylaş