gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

kolay pizza

Konu, 'Hamur İşleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

malzemeler: 8dilim kenarları çıkartılmış tost ekmeği 50gr eski kaşar rendesi
    yarım kangalsucuk(kalın dilimlenmiş)
    4tane yumurta
    700mg süt
    süslemekiçin kekik
    1tane iri domates(halka halka doğranmış)

yapılışı:
    fırın kabını yağlayın ekmekleri küçük loklmalara ayırıp fırın kabına yerleştirin.üzerine peynir serpip,sucukları koyun.süt ve yumurtayı çırpıp malzemenin üstüne dökün.üzerini streçleyip bir gece buzdolabında bekletin.
    pişirmeden önce domates dilimlerini sucukların arasına yerleştirin.öncedden ısıtılmış 180 derece fırında 30 dak.pişirin.taze kekik ile süsleyerek 5 dakika dinlendirerek servis yapın

kolay pizza konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. pizza kulesi

pizza kulesi

pizza kulesi pizza kulesi hakkında bilgi hakkında kısa bilgi pizz resmi
  2. kolay:)ramazan pideli pizza

kolay:)ramazan pideli pizza

pideli pizza ramazan pideli pizza ramazan pidesi ile oktay usta tarifi pideden yapımı Malzemeler : 1 ramazan pidesi sosu için: 1 çorba k.salça 2 çorba k.zeytinyağı tuz,karabiber,kekik su Üzeri için: kaşar peyniri sosis,sucuk,domates siyah zeytin Hazırlanışı : Ramazan pidesini fırın tepsisine alın.Sosu için bir kapta salça,zeytinyağı,tuz,karabiber,kekik bir miktar su ilave edip...
  3. Ekmekten Kolay Pizza

Ekmekten Kolay Pizza

ekmekle yapılan pizza ekmekten kolay pizza kolay tost ekmeğinden ekmek Malzemeler 1 adet ekmek 3 adet domates 5 adet sivri biber 1 su bardağı rendelenmiş kaşar peyniri 2 adet sosis ( küçük ise 4 adet ) 1 yemek kaşığı sıvı yağ Yapılışı Domateslerin kabuklarını soyarak rendeleyelim. Biberleri de ince ince doğrayalım. Bİr tava içerisine sıvı yağı dökelim...
  4. kolay pizza tarifi

kolay pizza tarifi

kolay pizza tarifi kolay bir pizza nasıl yapabilirim?
  5. Evde Kolay Pizza Tarifi istiyorum sizden

Evde Kolay Pizza Tarifi istiyorum sizden

Selam ben ve çocuklarım pizzayı çok seviyoruz ara ara dışarda yiyoruz ama pek beğenmiyoruz pizzayı evde kendim yapmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum bana Evde Kolay Pizza Tarifi verirseniz çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş