gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kolay Portakalli Kurabiye

Konu, 'Bisküviler - Kurabiyeler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kolay portakallı kurabiye portakallı kurabiye kolay portakalli 1 tepsilik icin malzeme
    1 pak.katiyag (oda sicakliginda beklemis)
    1 su bardagi toz seker 1 yumurta
    1 pk vanilya 1 pak kabartmaozu
    1 cay kasigi karbonat 1 orta boy kabuklariyla ince rendelenmis portakal
    aldigi kadar un hamuru kulak memesi civikliginda olacak
    hepsi bu

butun malzemeyi iyiceene yogurun soguk firinda ustleri hafif pembelesinceye kadar pisirin.isterseniz uzerine hindistan cevizi veya findik parcalarida ekleyebilirsiniz

Kolay Portakalli Kurabiye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolay Kurabiye

Kolay Kurabiye

kolay kurabiye kolay kurabiyeler hamur işleri sade kurabiye çocuklar için Denenmiştir MALZEMELER 1 paket margarin 1 adet yumurta 1 su bardağı pudra şekeri 1 paket kabartma tozu Alabildiğine un 4 yemek kaşığı kakao HAZIRLANIŞI Kakao hariç tüm malzemeyi karıştırıp kulak memesi yumuşaklığına gelene kadar yoğurun. Hamuru eşit iki parçaya bölün ve bir parçasına kakao ekleyin iyice yoğurun....
  2. Portakalli Revani

Portakalli Revani

portakalli revani portakallı revani portakallı irmikli cevizli revaniler MALZEMELER:3 ADET YUMURTA,1 SU BARDAĞI TOZ ŞEKER,1 SU BARDAĞI İRMİK,2 ADET PORTAKAL,1 PAKET KABARTMA TOZU,1 PAKET VANİLYA,1,5 SU BARDAĞI UN ŞERBETİ İÇİN:3 SU BARDAĞI TOZ ŞEKER,3SU BARDAĞI SU,YARIM LİMON. HAZIRLANIŞI:TOZ ŞEKERLE YUMURTA İYİCE ÇIRPILIR.İÇİNE DİĞRE MALZEMELER KATILIR.PORTAKALLAR RENDELENİR,BİR TANESİNİN SUYU...
  3. kolay hindistan cevizli kurabiye

kolay hindistan cevizli kurabiye

kolay cevizli kurabiye kolay hindistan cevizli kurabiye hindistan 150 gr margarin ( oda sıcaklığında beklemiş ) 1 su bardağı pudra şekeri 2 adet yumurta sarısı 1 pkt kabartma tozu 3.5 su bardağı un üzeri için 2 adet yumurta akı 1 çay bardağı hindistan cevizi AFİYET OLSUN...
  4. Kurabiye

Kurabiye

Büyük bir hava meydanının bekleme salonunda, genç bir bayan uçağına binmek üzere bekliyordu Uçağın hareketine saatler olduğu için zaman geçirmek için bir kitap ve bir paket küçük kurabiye satın aldı. Dinlenmek ve kitabını okumak için VIP salonunda bir koltuğa yerleşti. Kurabiye paketinin durduğu sehpanın yanındaki koltuğa bir adam oturdu; dergisini açıp okumağa başladı....
  5. Kolay Tuzlu Kurabiye Tarifleri arıyorum

Kolay Tuzlu Kurabiye Tarifleri arıyorum

Kolay Tuzlu Kurabiye Tarifleri arıyorum ben eşim şekerli kurabiyeleri sevmiyor bende pek usta değilim mutfakta o yüzden kolay ve tuzlu kurabiye tarifi varsa bildiğiniz bana da yazın kızlar:)

Sayfayı Paylaş