gebe
  1. herbay

herbay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

kolay tonik cok kolay

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında herbay tarafından paylaşıldı.

1 yemek kaşigi irmik 1yemek kaşigi hazır su olabilir yagmur suyu olabilir gercek gül suyu olabilir yüzünüze sürün ve kuruyunca ovalayarak cıkarın sakın göz altına sürmeyin ılk suyla yıkayın ardından bi nemlendirici sürün bu kadar

kolay tonik cok kolay konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cok kolay ve hafif bı tatlı...

cok kolay ve hafif bı tatlı...

hafif tatlı çeşitleri kolay tatlılar kolay tatlı çeşitleri hafif ve tatlılar ve mrb melekler...sizee benım cok sık yaptıgım bı tatlıyı tarıf etmek ıstıyorum ustelık cok kolay ve hafıf.. malzemeler 1 paket etımek 1 adet 3u 1arada nescafe 1 bardak un 1 bardak seker 1 adet damla sakızı 1 pake cıkolata sosu 1 lt sut.. 1/3 katı yag bir paket etımek sıgacagı sekılde derın borcama...
  2. hadi bilin cok kolay

hadi bilin cok kolay

ben giderim o gider arkamdan tin tin eder hehe???
  3. Kolay tekerlemeler

Kolay tekerlemeler

kolay tekerlemeler en kolay tekerlemeler kolay tekerlemeler, kısa, komik, örnekleri burada arkadaşlar. Bazı tekerlemeler vardır söylerken diliniz resmen dolanır :D Dün bunu yaşadım bende:D:D Kardeşimle tekerleme yarışına girdik ve ne yazık ki o kazandı :D Benim puanımı düşüren "Bu bahçe başka bahçe, şu bahçe başka bahçe" tekerleme oldu:D Dilim bir türlü dönmedi, akşama kadar...
  4. Hamileyken bakimli olmak cok kolay

Hamileyken bakimli olmak cok kolay

gebelik, bakim önerileri, lekeler, kilo alimi, dermatolog, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz, Gebelik dönemi ne kadar sorunsuz geçerse geçsin bazen problemler yaşanabiliyor. Alınan kilolar, değişen hormonlar, annenin hem genel sağlığında hem de cilt dengesi ve dış görünüşünde bazı değişikliklere neden olabilir. Doğru yapılan bakım ve alınan önlemlerle bu olumsuzluklarla...

Sayfayı Paylaş