gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Kolay Yağ Yakma ve Hızlı Zayıflamanın Bir Yolu

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

kolay yağ yakımı yağ yakma kürleri kolay yakmak yakma kürü Zayıflamak istiyorum ve zayıflamaya nereden ve nasıl başlayacağımı bilmiyorum diyenlerdenseniz eğer yağ yakma ile başlayın diyoruz bu serüvene.

Zayıflamaya giden o yolda ilk adım metabolik hızı artırmaktır. Metabolik hız ya da diğer anlamıyla metabolizma hızının artması demek kişinin yediklerini çok daha kısa sürede ve daha fazla miktarda yakması ve enerjiye dönüştürmesi demek.

Bölgesel zayıflamak ve fazla yağ biriken bölgelerdeki yağları yakmak da yine bu yolla oluyor.
    Amacımız metabolizmamızı hızlandırmak ve yağları daha kısa sürede yakmak olmalı.
    Metabolizma hızlandırı birkaç basit ama etkili öneri:
    Rafine sofra şekeri kullanmayacaksınız
    Margarin ve tereyağ kullanmayacaksınız
    Beyaz ekmek ve pasta börek yemeyeceksiniz
    Bol bol su, en az 1,5 litre su içeceksin gün içinde
    Günde 3 fincan yeşilçay içeceksiniz
    Bol bol sebze yiyecek ve bol bol meyva tüketeceksiniz
    Az az ama sık sık beslenecek, hiç açlık hissetmeyeceksiniz.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Aslında bu kurallarda birşey yok ama alışkanlık olmadığı için yapamıyorlardır eminim..Ben mesela kansızım bacaklarım ağırır egzersiz yapmak zorundayım ilk başlarda zorlanıyordum şimdi alıştım artık.Alışkanlık meselesi yani

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Evet hayatımızda alışkanlıklar çok önemli

Kolay Yağ Yakma ve Hızlı Zayıflamanın Bir Yolu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolay kalori yakmanın yolları

Kolay kalori yakmanın yolları

Tıp ilerliyor ve artık diyet yapmadan da kolay kilo vermenin yolları ortaya çıkıyor. Bunlar içerisinde en iyi örnek de hayat ve yeme tarzını değiştirerek kalori yakılabilmesidir Çoğu insanın en korkulu rüyası kilodur. Bunun için çeşitli diyetler uygulularız. Bunlar genelde gazetelerde veya dergilerde okuduğumuz, çevremizden duyduğumuz diyetlerdir. Bunların bir çoğu sağlığımıza zarar...
  2. Hızlı zayıflamanın 6 yolu!

Hızlı zayıflamanın 6 yolu!

Health Dergisi’nden Samantha Heller metabolizmanızı hızlandırmanız ve daha sağlıklı ince ve güçlü bir vücuda kavuşmanız için size yedi yöntem öneriyor. İşte en iyi metabolizma hızlandırıcıları: B vitamini ve magnezyum stoklayın B vitaminleri DNA sentezi, merkezi sinir sistemi, karbonhidrat, protein ve yağ metabolizmasında ve enerji üretiminde anahtar oyuncudur. Yeterli oranda...
  3. Kalori yakmanın kolay yolları

Kalori yakmanın kolay yolları

hızlı kalori yakmanın yolları kalori yakma, yolları, kolay yolları, nasıl oluyor diye merak edenler buraya. Kalori yakmanın kolay yollarını, siz zayıflamak isteyen melek'lerimiz için ve aynı konumda olupta bizi ziyaret dden misafirlerimiz için sunuyoruz. Yağlarınızı olabildiğince çabuk ve sağlıklı bir şekilde yakmak mı istiyorsunuz? İşte yolları, Bir an önce forma girmek istiyorsanız,...
  4. Kolayca Kalori Yakmanın Yolları

Kolayca Kalori Yakmanın Yolları

kalori yakmanın yolları kalori yakmak için kalori yakmak Özel yiyecekler almadan, pahalı diyet kulüplerine katılmadan sadece hayat tarzınızı değiştirerek güvenli bir şekilde kilo verebilirsiniz melekler :) Nasıl mı ? Aşağıda sıraladığımız maddelere göz atmanız yeterli :) 1- Kilo almanın en önemli nedenlerinden biri yemek aralarında atıştırmaktır. Atıştıracağınız zamanlarda su için. 2-...
  5. Ahududu Hızlı Yağ Yakmayı Sağlıyor

Ahududu Hızlı Yağ Yakmayı Sağlıyor

Ahududu Hızlı Yağ Yakmayı SağlıyorAdiponektin hormonunu düzenleyen ahududu vücutta glikoz ve yağ asitlerini dengeliyor. Metabolizmayı hızlandırarak hızlı yağ yakmaya destek oluyor. İyi bir sonuç elde edebilmek için 40 kilo ahududu tüketimini gerçekleştirmek gerekiyor. Ancak bu pek mümkün olmadığı için doğal ahududu çayı veya yan ürünlerini düzenli tüketmek de iyi bir çözüm olabiliyor. Frambuaz...

Sayfayı Paylaş