gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Kolay Zayıflamanın Yolu

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

böyle zayıfladım zayıflamamın yolları çocuklar için zayıflama yolları kolay zayiflamanin yollari 16 yaş zayıflama Merhaba zayıflamak isteyen melekler, Ben 16 yaşındayım ,fakat 14-15 yaş arasında fazla kilolarımdan çok şikayetçiyidm.70 kilo vardım.Sonra bir hırsla artık dayanamadım rejime girdim.Ama bu rejimi kendi kafama göre yaptım,hiçbir doktora ve ya diyetisyene başvurmadım.3-4 ay sonra 70 kilodan 45 kiloya düştüm.Sizlerde eğer kilo vermek istiyorsanız size en iyi tavsiye edebileceğim kendi uyğuladığım bu diyet listesi.
    Çok zor ,onu alın şunu yapın demicem.

Öğünlerimi aslında atlatmazdım sadece öğlenleri bişey yemezdim,genellikle elma ile geçirirdim.Kahvaltılarda aşırıya kaçmayacak şekilde yiyin fakat doymadan kalkın"yaa şu son lokmamı da yiyim" falan gibi düşünmeyin en çok bu düşünce ve son lokmalar kilo almaya sebeb.Akşamları yine yaptığınız yemeklerden yiyin ama bir tabağı fazla aşmadan ve ekmeksiz yiyin.6dan önce yemeyede çok özen gösterin.
    En önemli kısım,spor,spor,spor belki benim zayıflamamın en önemli yardımcısı spor.Ben voleybolcuyum ve bu rejim zamanında hep antermanlar yaptım.Hiç boş durmadım evde kendi kendime hepp dans ettim.İlla sizlere voleybol oynayın demiyorum,ama evinizde muhahhak spor yapın hep hareketli olun.Su almaya giderken bile mutfağa, ellerinizi falan sallayarak ,çeşitli hareketler yaparak gidin.Açın müziği dans edin,bilmiyorsanız bile kıvırın bir yerlerinizi arkadaşlar.
    İnanınki hareket yapmanın çok büyük faydasını göreceksiniz.
    Ama size herşeyide yiyin demiyorum.Örneğin çok yağlılardan,asitlilerden,hamur işlerinden falan uzak olmaya çalışın tamamen kapınızı onlara kapamayın.Haftada veya 2haftada bir kez yiyin.

Arkadaşlar ben böyle yaparak zayıfladım ve şimdi hiçbir kilo problemim yok.Rejim zamanında hafif baş dönmeleri aniden gelip geçiyordu ama rejimden sonra oda kalmadı zaten sizi çok fazla zorlayacağını sanmıyorum.Bu önerdiklerime uyarsanız eminimki kilolarınızı rahatlıkla verebilirsiniz.

Önemli not: Arkadaşlar birde rejimden önce kilo vereceğinize inanın.İnanmak başarmanın yarısıdır.Eğer yaa nasılsa veremicem,ama yinede uygulayım derseniz elbette veremezsiniz.

Hadiii kızlarrrr bu önerilere uyuyoruz,kilolardan kurtuluyoruz..

Tüm merak ettiğiniz sorularınızı bana sorabilirsiniz sporcu meleklerim.:D:D

SaBıR MeLeĞi ve deniz-07 bunu beğendi.
  2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    çok mantıklı ben kendim karar verdim ve başladım zaten canım akşamları mekik çekip yemeklere dikkat ediorm ve 5ten sonra bişey yemiorm

3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Canim,bir sitede okumustum,diyet icin arastirma yaparken,biri yazmis sadece hamur islerini,asitli icecekleri,cikolata,tatli,beyaz un,seker vs hayatimdan cikardim 10 kilo verdim diye,benim hayatimda bunlar zaten yok,ne yapacagim sasirdim,aslinda 59 kiloyum fakat 55 olmak istiyorum bit turlu su 3 /4 kilo gitmiyor.simdi meyve ve meyve suyunu deniyorum,meyve suyunuda kendim yapiyorum,hazirlari zararli,biraz vitamin icin gerekli nede olsa.

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevgili Kar_Tanesi, öncelikle sana bu önerilerinden dolayı, kilosundan memnun olamayan kadınlar adına teşekkür ediyorum. :)

Kızlar bol bol su için, su hem zayıflatıyor hemde güzelleştiriyor, ilk başlarda tuvalet sıkıntısı çekiyorsunuz yani bir kaç dakikaya bir lavabo yolu :D:D Fakat sonradan alışıyor bünye ve idrarla yağlardan kurtuluyorsunuz :):) Üstelik böbreklerinize de çalıştırmış olursunuz ve cildinizide gençleştirmiş olursunuz :)

5. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Tskler bu paylasimin icin kartanem :kiss:
    bende kisa sürede bayagi bi kilo vermistim, yine aldim gerci hepsini ve fazlasini geri ama olsun :D:D:D

Diyette olan herkese basarilar diliyorum :)

6. ben96

ben96 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    acaba sıcak su daha çok işe yarar mı ve 6dan sonra sadece çay veya kahve içsek olur mu??? :ehi:

7. kevser_irem

kevser_irem Forum Okuru

diyet soru

yaa ben 12 yaşındayım ve 55 kiloyum normal deil biliorum ama çevremdekiler normal dio sizce kilo vermeye devammı edim yoqsa bu kilomu mu tercih edim

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben 14 yaşındayım. 163 üm ve 66 kg yim kilo vermek istıyorum

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gerçekten çok teşekkür ederim.

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

süper bende diyetteyim şuanda okuyunca sanki beni anlatıyo dedim valla ellerinize saglık

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben 11 yaşındayım 46.6 kiloyum 37-38 kilo olmak istiyorum ama nasıl

12. bu tavsiye çok hüzel artık daha rahatım çok güzel dünyam ben çok ağlıyordum 184 kiloydum yaşımsa 10 bu tavsiyeyle tam 2 ayda 45 kilo olçdum çok mutluyum çok teşekür ederim okadar mutluyimki hiçbirşey beni üzemez çok saol çok saol

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kilolar

3-4 ayda 70 kilodan 45 düsmen süper bir sey ama bence sagliksiz normal yemeye basladiginda daha fazla kilo alabilirsiniz onun icin sabir sabir sabir hizli kilo vermeye calismayin.ama yinede tebrikler:)

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

12 yaşındayım 64 kiloyum yardım edin

Kolay Zayıflamanın Yolu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolay zayıflamanın yolları

Kolay zayıflamanın yolları

Bir an önce forma girmek istiyorsanız, vereceğimiz küçük tüyoları dikkatlice okuyun çünkü bu sayede istediğiniz gibi formda bir vücuda sahip olabilirsiniz. Canlanın. Günlük işlerinizi yaparken hareketli olun ve gideceğiniz yerlere mümkün olduğu kadar yürüyerek gidin. Örneğin kuru temizlemeciye giderken canlı ve hızlı bir tempoyla 30 dakika yürüdüğünüz zaman yaklaşık 120 kalori...
  2. Kolay Yağ Yakma ve Hızlı Zayıflamanın Bir Yolu

Kolay Yağ Yakma ve Hızlı Zayıflamanın Bir Yolu

kolay yağ yakımı yağ yakma kürleri kolay yakmak yakma kürü Zayıflamak istiyorum ve zayıflamaya nereden ve nasıl başlayacağımı bilmiyorum diyenlerdenseniz eğer yağ yakma ile başlayın diyoruz bu serüvene. Zayıflamaya giden o yolda ilk adım metabolik hızı artırmaktır. Metabolik hız ya da diğer anlamıyla metabolizma hızının artması demek kişinin yediklerini çok daha kısa sürede ve daha fazla...
  3. Kolay Zayıflamanın 33 Yolu

Kolay Zayıflamanın 33 Yolu

Kolay Zayıflamanın 33 Yolu nedir, nasıl kilo verilir, kilo verdiren diyetler nelerdir diye merak edenler için bilgiler Yaz mevsimine girdiğimiz şu günlerde biz bayanların hayali incecik bir vücuda kavuşmaktır...Ama kimi zaman bu hayale kavuşmak sorun olabiliyor...Yapılan diyetlerle birtürlü kilo veremiyorsanız birde bu yolları deneyin bayanlar :tik: 1-Tamamen unutun Sık...
  4. ramazanda kolay zayıflamanın yolu nedir ayrıca ben çilek tipi vücuda sahibim

ramazanda kolay zayıflamanın yolu nedir ayrıca ben çilek tipi vücuda sahibim

ramazanda kolay zayıflamanın yolu nedir ayrıca ben çilek tipi vücuda sahibim
  5. Tembeller için en kolay zayıflama yöntemleri

Tembeller için en kolay zayıflama yöntemleri

Fazla kilolarınızdan kurtulmak istediğiniz halde kilo verme süreci gözünüzü korkutuyor mu ? İrade ve disiplin gerektiren kilo verme yolları size göre olmayabilir. Eğer böyleyse doğru yerdesiniz. Tükettiğiniz kalorileri saymaya tahammülünüz olmayabilir ya da koşu bandında vakit geçirmek istemiyor olabilirsiniz. O zaman sizinle paylaşacağımız pratik öneriler, sizin için hayat kurtarıcı olacak....

Sayfayı Paylaş