gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kolay Zeytinli Poğaça tarifleri arıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Herkese keyifli bir pazar günü diliyor ve aranızda bilen varsa bana Kolay Zeytinli Poğaça tarifleri yazmasını rica ediyorum şimdiden çok tşk ediyorum tarifler için.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kolay Zeytinli Poğaça tarifleri arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zeytinli poğaça

zeytinli poğaça

zeytinli poça zeytinli poğaçalar poğaça poğça pogaca 2.5 su bardağı unu hamur yoğurma kabına alıp ortasını havuz gibi açın. 1 yumurta, 100 gr eritilmiş margarin, 1 çay bardağı sıvıyağ, 1 çay bardağı yoğurt ve 1 paket kabartma tozu ekleyip pürüzsüz bir hamur yoğurun....
  2. Kolay Poğaça Tarifi

Kolay Poğaça Tarifi

kolay poğaça tarifleri kolay poğaça kolay poğaça, tarifi, malzemeleri, yapılışı, reçetesi, ile ilgili bilgiler burada melekler MALZEMELER 1 su bardağı yoğurt, 1 çay bardağı sıvı yağ, bir tutam tuz, 1 adet kabartma tozu, alabildiğince un. (İç malzemesi: peynir veya patetes, kırmızı biber veya karabiber.) HAZIRLANIŞI Malzemeler karıştırılır. Hamur kulak memesi kıvamına gelecek şekilde...
  3. kolay tatlı tarifleri arıyorum

kolay tatlı tarifleri arıyorum

Merhaba, ben kolay tatlı tarifleri eklemenizi rica ediyorum. Şöyle yapması kolay, lezzeti tam, yardım eder misiniz ?
  4. Kolay Tuzlu Kurabiye Tarifleri arıyorum

Kolay Tuzlu Kurabiye Tarifleri arıyorum

Kolay Tuzlu Kurabiye Tarifleri arıyorum ben eşim şekerli kurabiyeleri sevmiyor bende pek usta değilim mutfakta o yüzden kolay ve tuzlu kurabiye tarifi varsa bildiğiniz bana da yazın kızlar:)
  5. Yapılışı Zahmetsiz Mis Gibi Zeytinli Poğaça Tarifi

Yapılışı Zahmetsiz Mis Gibi Zeytinli Poğaça Tarifi

Resimli Kolay Zeytinli Poğaça Kolay Zeytinli Poğaça Tarifi Zeytinli poğaça Sevgili melekler, gerek misafir sofraları için gerekse özellikle pazar kahvaltıları için hazırlayabileceğiniz, yapımı çok kolay zeytinli poğaça tarifi ile karşınızdayız. Yanına çay demlemeyi de unutmayın sakın :tik: Malzemeler 1 Çay bardağı sıvı yağ 3 Yemek kaşığı margarin 1 Çay bardağı yoğurt 1 Yemek kaşığı...

Sayfayı Paylaş