gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kolay Zeytinyağlı Kereviz tarifi var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar eşim kereviz yemeklerini çok seviyor ve bende sizden Kolay Zeytinyağlı Kereviz yemekleri tarifi istiyorum bu isteğimi yerine getirirseniz çok sevinirim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kolay Zeytinyağlı Kereviz tarifi var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zeytinyağlı Portakallı Kereviz Tarifi

Zeytinyağlı Portakallı Kereviz Tarifi

Portakallı Kereviz Yapılışı, Portakallı Kereviz Tarifi Kışın en sağlıklı ve lezzetli yemeklerinden biri olan portakallı kereviz tarifini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) Malzemeler 2 adet kereviz(yapraklarını atmayın) 1 adet büyük soğan 1 adet havuç 6-7 adet portakal 1 tatlı kaşığı tuz 1 tatlı kaşığı şeker 1 kahve fincanı kadar zeytin yağı Hazırlanışı Tencereye yağ ay...
  2. Şipşak Kolay Pasta Tarifleri İsteyen Var mı ?

Şipşak Kolay Pasta Tarifleri İsteyen Var mı ?

kolay pasta çeşitleri kolay pasta tarifleri Bazen çatkapı misafir gelir hani melekler :) Ya da bir telefon açarlar ve birkaç saate sizdeyiz derler. Aslında gelen çok yakınımsa sorun yok ancak değilse işte ona kızıyorum doğrusu. Siz siz olun çok samimi olmadığınız yere en az 1 gün önceden haber verin, hatta 2 gün en iyisi. Şimdi konumuza geri dönelim ve zamansız gelen misafirleriniz için...
  3. Meleklere özel Kolay Zeytinyağlı Kereviz Yapılışı

Meleklere özel Kolay Zeytinyağlı Kereviz Yapılışı

Kolay Zeytinyağlı Kereviz Tarifi Kolay Zeytinyağlı Kereviz Yapılışı Kereviz sever misiniz bilmiyorum ama kerevizin faydaları hakkında bilginiz var ise sevmesenizde yersiniz biliyorum :) Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizler için ve bizden zeytinyağlı kereviz yemekleri tarifi isteyen tüm misafirlerimiz için, kolay zeytinyağlı kereviz tarifi veriyoruz. Kolay Zeytinyağlı Kereviz...
  4. Zeytinyağlı Cevizli Kereviz Tarifi

Zeytinyağlı Cevizli Kereviz Tarifi

Zeytinyağlı Cevizli Kereviz Tarifi – Zeytinyağlı Cevizli Kereviz Yemeğinin Yapılışı 4 iri kereviz 2 soğan 1 çay bardağı zeytinyağı 1 limon suyu 2 yemek kaşığı tozşeker Yarım demet dereotu 2 diş sarımsak Tuz Ceviz İçi tarifi Baklaları akşamdan ılık suda ıslatın. Soğan ve sarımsağı ince kıyın. Zeytinyağının yarısını tencereye alıp soğan sarımsak bakla 1 yemek kaşığı tozşeker ve tuzu...
  5. Kolayca yapabileceğim mantı tarifi var mı?

Kolayca yapabileceğim mantı tarifi var mı?

Evde kolayca mantı yapmak istiyorum ama var mı böyle bir tarif, yoksa mantı her zaman zormudur?

Sayfayı Paylaş